Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHORA SMUTNA ZMĘCZONA

OBFITE I CZĘSTE MIESIĄCZKI

Polecane posty

Gość CHORA SMUTNA ZMĘCZONA

Witam Was serdecznie! Dzisiaj się załamałam. Dostałam kolejny obfity okres po zaledwie 10 dniach od końca ostatniej miesiączki. Już 3 razy pod rząd mam takie coś. Tak więc wrzesien sie jeszcze nie skonczył , a ja mam juz drugi okres. w sierpniu także były 2, każdy po około 7-8 dni, bardzo obfity. Nie wiem co myślec, do tej pory bylo w miare regularnie. okresy byly co prawda 7 dniowe, a nie 3-5 jak mówią w broszurach.. ale dalo sie przeżyc. a teraz? załamka! :( :( Kobietki proszę powiedzcie co sądzicie. Do lekarza pójdę, jak mi sie skoczy okres. Czyli dopiero za tydzien albo jeszcze dłuzej! :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia137
ja mialam krwotok gdy bralam tabletki diane, i nie czekalam na to az mi sie skonczy tylko odrazu pobieglam do lekarza i tobie tez to radze, zwlaszcza ze to nie pierwszy raz. swoja droga dziwie ci sie ze jeszcze nie poszlas do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA SMUTNA ZMĘCZONA
byłam ale z innym problemem :( A te dziwne zaburzenia pojawiły sie dopiero miesiąc w sierpniu chyba ze okres trwający 7 dni to tez zaburzenie. w takim razie od zawsze jestem chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obfity okres co 10 dni - to nie jest normalne - musisz iść do lekarza nie czekac na koniec okresu - to może być coś poważnego a może trzeba zrobić czyszczenie macicy? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia137
idz do ginekologa nawet jak masz krwawienie, bo 2 razy w miesiacy okres to cos nie normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie kolezanki mam maly problem dostalam plamienie zamiast okresu jest brazowawo rozowe trwalo 4 moze 5 dni zawsze mialam silne krwawienie sad.gif nie chce byc jeszcze mama jestem mloda mezatka i nie jest mi to teraz na reke test pokazal negatywny wynik lekarz kazal mi przyjsc za 2 tyg bo plodne dni mialam na poczatku miesiaca wiec on nie moze nic okreslic teraz ... powiedzial ze to ciaza albo zaburzenia hormonalne ... nigdy tak nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHORA SMUTNA ZMĘCZONA
ah macie racje :) niestety mam tylko 17 lat i jak byłam z tym problem u lekarza 3 lata temu, to powiedział że się samo unormuje. że młode dziewczyny tak mają. a mi się wcale nie unormowało :( Tak więc musze iść do niego znowu. Jest jeszcze jeden problem. zażywam od 2 miesięcy silny lek Izotek, więc nie wiem co lekarz zrobi z tym fantem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.T.
A jakbyś zaczęła brać tabletki np.Regulon? Bo one mają działanie antykoncepcyjne + regulują krwawienia + działają dobrze na skórę i problemy trądzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniva
Mam 17 lat. Nie biorę żadnych tabletek na antykoncepcję. Ale za to mam miesiączki trwające ponad tydzień średnio co dwa tygodnie. W nocy mnie zalewa a w dzień muszę często zmieniać podpaski bo nie dość że krwawienie jest bardzo obfite to jest dużo skrzepów. Często dużych. Ciągle jestem śpiąca i mam zawroty głowy. Do tego mam ostrą anemię. Biorę leki ale to nic nie daje. Nie wiem już co mam robić. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×