Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudne chwile

zwiazek na odleglosc!

Polecane posty

Gość trudne chwile

kto ma tak samo jak ja? ile jestescie juz z partnerem i jaka odleglosc was dzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo jak ty
500 km jestesmy ze soba juz 2 lata i 3 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 9 lat i 6000 nas kilometrow dzieli i nie jest dobrze .Trudne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdfg
200km juz prawie rok:D ale przyszlosc wspolna przed nami:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000 km 10 lat małżeństwa jeszcze pół roku i razem na zawsze ,jeju jak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hiszpanii siedzi widzimy sie tylko w świeta i wakacje ,wszystkiego razem 6 tygodni za cały rok.Ale kochamy sie tak samo jak na poczatku ,dziwne to może ale te rozłąki to nas jeszcze bardziej zbliżyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazucha
300 km, 2,5 roku, widujemy się bardzo często i regularnie więc nie jest tak cięzko, mam 18 lat więc czekam na maturke i przeprowadzam się do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazucha
ktoś się podszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Minika_
rok razem, 406km, widzimy sie 3 dni w miesiacu, teskni sie bardzo, ale jeszcze troche i juz bedziemy razem kazdego dnia :), zycze wytrwalosci kazdemu w zwiazku na odleglosc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
236km i ponad rok, widujemy sie ok co 2-3tyg i nie jest latwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
a ja myslalam ze takie zwiazki nie maja najmniejszych szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
istnieja takie zwiazki i maja naprawde sens, a odleglosc jeszcze bardziej nas mobilizuje i utwierdza w przekonaniu i pewnosci ze warto byc razem i sie nie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna osoba jest z kims
w zwiazku na odleglosc. A ja jestem na miejscu i spotykamy sie juz od dawna,a ona pewnie nawet nic nie podejrzewa. Ale takie zycie. Niestety. Zwiazki na odleglosc nie mają szans. Nie łudzcie się ,ze facet wytrzyma nie widzac miesiąc czy iles swojej kobiety !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
co Ty za bzdury opowiadasz? ja sie nie łudze tylko WIEM i JESTEM PEWNA ZE MA SENS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna osoba jest z kims
zachwycona to sobie tak zyj! Myslisz,ze on kazdymi dniami i nocami mysli tylko o Tobie i czeka na Ciebie utęskniony? Heh śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
wiem na pewno lepiej o tym niz Ty, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
no wlasnie... poki co tylko kobiety stwierdzily ze takie zwiazki maja sens... jak wypowie sie kilku facetow to naprawde uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy ze soba ponad rok, on mieszka w polsce a ja na wyspach owczych... Wiedzielismy sie zadko na zeszlych wakacjach kiedy zaczelismy ze soba byc, potem 2 dni w listopadzie, miesiac na swieta, potem od maja 4 miesiace i teraz przyjedzie do mnie 7 listopada, a czy zostanie na 3 miechy czy na stale to sie zobaczy... Jest nam bardzo trudno, kochamy sie i nie mozemy bez siebie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
nie bede specjalnie zaciagac mojego chlopaka na kafe by potwierdzil ze mowie prawde i on tez uwaza ze to ma sens. nikt nie musi w to wierzyc ani tego podwarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna osoba jest z kims
Gdy ma przyjechac Jego kobieta z daleka,bo mieszkają od siebie jakies ponad 200km to On doslownie az placze. Jest wtedy taki smutny,nic Go nie cieszy,czeka tylko az wkoncu wyjedzie. Od dlugiego czasu wymysla jej ,ze ma duzo pracy,ze ktos Go potrzebuje,ze nie moze do Niego przyjechac .A Ona dalej sie łudzi,mowi ze kocha,a On jej nawet nigdy nie powiedzial KOCHAM. Kobietki ja tylko chce Wam powiedziec,ze facet odczuwa to inaczej. Dla Niego zdrada to nic,to tak jakby normalna rzecz. Wiadomo,ze nigdy nie powie swojej kobiecie ze zdradza,ze jest mu dobrze . Nie bylo jej u Niego juz 4 miesiące. On chce to skonczyc! Ale Ona nadal sie łudzi (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
nie bierz do siebie tego co napisalam, po prostu od zawsze wydawalo mi sie to niemozliwe, jesli sie myle to cudownie...ale uwierze dopiero gdy faceci napisza ze moga wytrzymac bez kobiety miesiace i lata.. bez kobiety w ogole bo rozumiem ze o takich zwiazkach piszecie - wychodzicie z zalozenia ze nie jestescie zdradzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
po prostu ufamy sobie i wiem ze mnie nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dwóch kumpli którzy
sa w takich związkach, i niestety zdradzają... Takze to pewnie jest już z góry tak ustalone w mózgu mężczyzny... Zresztą pomyślcie trzeźwo,jaki normalny facet wytrzyma własnie miesiące lata bez swojej kobiety? No jaki? Kazdy facet ma swoje potrzeby!Codziennie odczuwa potrzebę bliskości! I dokładnie jak u góry napisała koleżanka,i tak zdradzą bez żadnych skrupułów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna osoba jest z kims
Kochana dziewczyna faceta z którym się spotykam też myśli tak jak Ty,też ufa bezgranicznie.Echhhh zresztą to tam wasze zycie. Jaka prawda taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×