Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudne chwile

zwiazek na odleglosc!

Polecane posty

Gość zachwycona
moze znow tak reaktywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
taa to juz moj kolejny tydz bez drugiej polowki,nie widzielismy sie od 17.09: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh napisaliśmy to w tym samym czasie, ciekawe :) w poniedziałek jest wspomnienie dnia wczorajszego, ostatni ulatniający się zapach miłości w pościeli, tęskne myśli na widok zdjęć i powolne przyzwyczajanie się do myśli że jest jednak dalej niż bliżej do kolejnego spotkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w poniedziałek mam piątek. Małżowinka wraca do mnie po 5 dniowej rozłące:). Walczcie dzielnie to doczekacie dnia kiedy proporcje rozstań i powrotów się odwrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
walcze, walcze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
philozoph: aaa zapomnialam zyczyc DUUUUZO MILOSCI w takim razie i przyjemnego spedzania czasu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już chyba rodzinne. Normalnie jakiś zboczenie chyba. Mam kuzynka który jest o 22 lata młodszy ode mnie. Wygadał się że od 4 miesięcy ma dziewczynę 250km od siebie. Był u niej już 6 razy. A co zabawniejsze jego rodzice kursowali na Częstochowa, Łódź, Słupsk:). A może to jakaś choroba genetyczna;) Zachwycona dzięki, zrobię wszystko co w mojej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja---------
się wypowiem. Dwa lata związku na odległość. Widzieliśmy się czasami raz na trzy tygodnie. Było ciężko chciałam nawet zakończyć ten związek. Wytrzymałam parę godzin bez niego ;-) i tylko upewniłam się że to miłość mojego życia. Nie brakowało osób które codziennie mnie uświadamiały ,że mój mężczyzna na pewno mnie zdradza i mam dać sobie spokój. Nikogo nie słuchałam i teraz mieszkamy razem. Jest super:-) Życzę wszystkim parom na odległość powodzenia i wytrwałości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz widziałam się z Nim 07.09. a zobaczę Go znowu 23.12. i jakoś żyję. Już dwa lata tak ciągnę- ja tu, on kilka tysięcy kilometrów dalej. Nauczyłam się nie tęsknić i nie liczyć dni do jego przyjazdu, bo bym chyba zwariowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbyłem ciekawą rozmowę z młodym człowiekiem. Uświadomił mi że taki związek ma głębszy sens. Muszę policzyć i opracować parę rzeczy, jak tylko będę miał to gotowe to się z wami podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×