Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomaranczowa pomarancza

czy wypada? co wypada?

Polecane posty

Gość pomaranczowa pomarancza

czy wypada mnie jako kobiecie pocalowac jako pierwsza faceta? czy wypada zaprosic go do domu? czy wypada sie przytulic? czy moze czekac na jego krok? jest bardzo niesmialy... jak go osmielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podarterajstopy
ja jestem za wypada^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
dzieki:) tylko tak sie zastanawiam czy jak wszystko bede robic na niego w tych sferach to czy mu nie przestanie zalezec? mezczyzni to zdobywcy w koncu. sama wolalabym zeby to on wyszedl z inicjatywa ale boje sie za moge sie nie doczekac za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja pierwsza zroblam krok:D hehe pierwsza pocalowalam przytulilam:d iiii bylo i nadal jest cudnie;p badz odwazna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy kawie musi być ciastko
Możesz spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
gdyby dla mnie to bylo normalne to bym nie pytala:P nie ukrywam ze wolalabym zeby to on mnie pierwszy pocalowal bo to swiadczyloby o tym ze mu naprawde zalezy i ze jest w stanie pokonac niesmialosc. a jak mu sie podam na tacy to jasne ze wezmie ale to juz nie to samo chyba... moze zaprosze go do siebie i sprowokuje sytuacje to moze cos zrobi? dodam ze pozytywnie reaguje na moje sygnaly ale sam z siebie nic a nic nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej sprowokuj sytuacje hehe tak zeby nie mial wyjscia:D musi sie chłopak przełamac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
spoko dzieki Antii zamkne drzwi na klucz i nie bedzie mial wyjscia:P i nie dam jesc ani pic poki nie pocaluje. dobry pomysl nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry:D ja sobie kiedys obiecalam ze nie zejdziemy z lawki dopoki nie bedzie pocalunku:D i byl:D godzinny hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
niezle:D to sie wycalowaliscie ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypada gdybym kiedyś się zastanawiała nad tym ,to do dziś może bym czekała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:D zreszta ja zaczelam:D bo juz mnie szyja bolala od czekania az on sie zdecyduje;D a potem mi mowil ze on nie wiedzial czy ja chce (załamka;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
tak sobie jeszcze mysle ze moze on nic nie dzialal bo nie bylo nastroju a nie kazdy lubi sie spoufalac pod czujnym okiem publicznosci... chyba dam mu szanse sie wykazac a jak nie skorzysta to przejme inicjatywe. zeby sie tylko nie przestraszyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie wystraszy:D No skoro nie było żadnej intymnej sytuacji to sie nie dziw:D nie kazdy lubi sie calowac 1. raz otoczony innymi ludzmi:) A ile macie lat jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś swojego
dopadłam na klatce schodowej :D normalnie się przyssałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
no... niesmiali panowie sa dziwni. ale przy tym dosc intrygujace to stworzenia:D kurcze jak zawsze narzekam ze sie faceci kleja od razu tak teraz odwrotnie😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha;D teraz widze czasy sie zmienily:D To my 1. robimy krok:D no coz;p jestesmy niecierpliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
na klatce mozna. pewnie sasiedzi sie cieszyli:P Antii ja mam dwojke z przodu a on trojke jesli chodzi o wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa;D to ostatni dzwonek zeby sie wyleczyl z tej niesmialosci:D hihihi ogolnie to trzymam kciuki;D na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
dzieki:) mam nadzieje ze sie uda. musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza
zapomnialam ze mialam zrelacjonowac przebieg wydarzen... ale juz nadrabiam zaleglosci. wszystkie kroki poza jednym musialam robic pierwsza. nie sadze zebym sie na nie w przeciwnym wypadku doczekala. nie zaluje... moglam ew. poczekac z pocalunkiem na jego inicjatywe ale przeciez mamy jeszcze mnostwo czasu a on sie powoli rozkreca:) pozdrawiam i zycze kobietom odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×