Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esy floresyyyyyyy

kiedy facet przestaje sznowac i zabiegac o swoja kobiete

Polecane posty

Gość esy floresyyyyyyy

kiedy facet przestaje sznowac i zabiegac o swoja kobiete, co to moze oznaczac, zdrada wykluczona, wiele lat razem, a tu taka fatalna niespodzianka, rozowe okulary zaczynaja mi schodzic z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele mele dudtki
...a moze jemu tez spadly rozowe okulary? (zadna zlosliwosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esy floresyyyyyyy
nie wydaje mi sie, nie ma mi nic do zarzucenia, staram sie, zabiegam jestem w stanie dla niego zrobic wszystko, a on dla mnie juz prawie nic, ja dla niego 200% a on dla mnie zalediwie 40%, nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tatata
Zmien podejscie do niego...badz teraz dla niego w 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululum
moze sie po prostu zestarzalas, zbrzydlas i przytylas i juz go nie kręcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsddjsd
Faceci tak mają, że po jakimś czasie przestają się starać... daj mu porządnego kopa w dupe to się ocknie... Bądź teraz tak na 40% dla niego jak wyżej ktoś napisał... zmieni swoje podejście... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jednej stronie bardziej zalezy, moze przydaloby sie dac mu pogonic kroliczka a nie sie rozkladac przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbnmk
" nie ma mi nic do zarzucenia, staram sie, zabiegam jestem w stanie dla niego zrobic wszystko, a on dla mnie juz prawie nic, ja dla niego 200% a on dla mnie zalediwie 40" no i tu masz odpowiedz, jak ty mu podkladasz wszystko pod nos to o co on ma sie starac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdjghj
dajesz mu dupy za darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
heh text o tym ze facetowi tez mogly spasc rozowe okulary a babka pisze ze 'dba o siebie' :-D wez moze dbaj o niego co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak od dłuższego czasu ,kopy nie pomagają,wyglądam extra ,mogę sobie znależ faceta na pstryknięcie palcem ale ja nie chcę chce tylko żeby mój mąż zaczął mnie traktować jak żonę a nie jak zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
hmmm a ja bym niechcial kobiety ktora moze miec kazdego na pstrykniecie palcem... albo takiej ktora uwaza ze jej wyglad = jej wartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się do czegoś przyczepicie ,jeśli ktoś napisze że ma bogate wnętrze to od razu posypią sie gromy że pewnie jest zapasiona i zaniedbana ,natomiast jeśli jest ładna i zadbana to z całą pewnością jest pust lalą,generalizujecie panowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Faceci tak mają, że po jakimś czasie przestają się starać\" wy też się trochę postarajcie... on musi poderwać, on musi zagadać, on musi zapewnić rozrywki, on musi..., on musi..., taki tu twoarzyć obraz :P i jeszcze problem :O echhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
kazdy mowi (i pisze) tak zeby przedstawic coś w ten sposob w jaki chce... wiec jesli kobita pisze ze jest ladna to znaczy ze z osobowoscia cos nie tak.... i na odwrot.... dalem ci juz rade... - mniej inwestuj w wyglad a bardziej staraj sie nie być jędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×