Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggupikowa

Fajne kurteczki na jesień - propozycje

Polecane posty

Gość ggupikowa

Hej, potrzebuję kurtki, płaszczyku na jesień/zimę w rozmiarze 44-46. Nic fajnego nie udaje mi się znaleźć. Pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Gość derrasa
te kurteczki skórkowe - biała, czarna skórkowe he he he chodzi ,żeby było ciepło w jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma byc modnie a nie cieplo
o cieplo to sie martw na starosc a póki młoda jestes to TRZEBA WYGLADAC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNNNNNNNNNN
masakra te krótkie kurteczki... szczęgolnie ta biała. Idealna do białych kozaczków buahahaha ja bym zamarzła dla mnie nie ma nic bardziej wieśniarskiego niż nerki na wierzchu za to ta kurteczka w jodełkę bardzo fajna i tez bardziej mi się podoba bez futerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllaaaaa
Gość irmina18
Witam serdecznie Firma moja zajmuje sieposrednictwem w zakupie odziezy na terenia niemiec. Mam dziesiecioletniedoswiadczenie w branzy tekstylnej. Chetnie pomoge i wprowadze panstwa w swiat mody,otwoze drzwi do renomowanych hurtowni producentöw odziezy chinskiej,wloskiej i niemieckiej. Do moich uslög nalezy : nawiazywanie i poszezanie kontaktöw z hurtownikami , zaköp i dostawa towarüw Obojetne czy macie panstwo juz dzalalnosc czy niesiecie sie z zamiarem jej otwarcia. Moje kontakty i doswiadczenie pomoga napewno w realizacji wielu planöw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×