Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze mi ktos powie

Wszelkie Znaki wskazujące na...

Polecane posty

Gość moze mi ktos powie

jakie są znaki , jak to odczytać gdy ktoś się komuś podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisjaj sie to stalo
Patrzy sie wtedy jak pojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaxx
chyba wtedy jak sie nagminnie patrzy taka osoba,usmiecha sie wtedy cos to oznacza,a ty sie komus podobasz i sprawdzasz czy na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaxx
ale to roznie jest z tym patrzeniem na swojej podstawie ci powiem ze ja to sie pesze i sie niepatrze,tylko czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiasssstka
Kurde.... Drugi taki topik mnie dobija. Nie mogę przestać myślec o jednym chłopaku - jakiś czas temu się we mnie wgapiał, ale ja go starannie omijałam spojrzeniem, żeby sobie nie pomyślał, że taka brzydula ośmieliła się w nim (jak to szlo w"lalce"...?) zagustować :), bo chłopak jest zajebisty, a ja fizycznie dno. Raz uchwyciłam taki jego spojrzeniouśmiech, że do tej pory mam dreszcze jak sobie to przypomnę... I tak się przy mnie peszył. I śmieszyły go moje nieśmieszne dowcipy. I jak mówiłam, że coś lubię, tam film jakiś czy poezję, to się ożywiał i mówił, że on też. I to już debilne totalnie, ale jak się w grupce napiłam czegoś z gwinta (raczej mineralna mam na myśli :-) )), to zawsze pił po mnie - debilne, ale takie drobiazgi się pamięta. I, kurde, popsułam to... Znaczy szansy mu nie dałam, bo taka byłam srępowana i tak sie panicznie bałam tego, żeby on sobie za dużo nie pomyślał, że go unikałam, nie patrzyłam na niego i przy okazji robiłam z siebie przy nim idiotkę...Buuuuuuuuuuuu, nie idźcie tą drogą, dziewczyny, nie idźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.............
echhh smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×