Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megggg

jak go przyciągnąĆ?

Polecane posty

Gość megggg

Od dluzszego czasu podoba mi sie pewien chlopak o imieniu Paweł. kiedys minelismy sie na ulicy i usmiechnelismy sie do siebie:) poczulam sie jak w niebie. Druga taka sytuacja, to, kiedy minelismy sie w autobusie. Ja wsiadalam, on wysiadal z kolega. Gdy juz usiadlam na siedzeniu zanim autobus jeszcze nie ruszyl patrzylam caly czas na niego. On po chwili odwrocil sie i patrzyl sie prosto na mnie dopoki autobus nie odjechal. Zapoznalam sie z nim jakis tydzien po tym. Mam z nim kontakt caly czas na gg i przez smsy, bardzo dobrze nam sie ze soba pisze, nie brakuje nam tematow. Ostatnio byl z kolegami w knajpie, gdzie bylam tez i Ja. Gdy wszedl i zobaczyl mnie, stanal i sie patrzyl, a ja na niego. Po chwili dopiero powiedzial- 'czesc', pomachal i sie usmiechnal:)znow poczulam sie jak w 7 niebie. Kolo mnie siedzial jego dobry kolega cytuje jego slowa- 'o boze jak Ty sie na niego patrzylas namietnie, tylko mi nie mow, ze Pawel Ci sie nie podoba? jesli popatrzysz sie takim wzrokiem na mnie, to bede z Toba rozmawial:D' Porozmawialam z nim chwile o Pawle. Mowil, ze jest niesmialy itd. Pawel patrzyl sie na mnie, usmiechal sie, zagadywal jak sie mijalismy:) Niestety nie porozmawialam z nim w 4 oczy. Mialam okazje, bo wolal mnie, zebym przyszla, ale niestety musialam juz wracaC:( zaluje, ze nie zostalam. Co mam zrobiC, zeby go do siebie przyciagnaC? zeby cos z tego wyszlo? Myslicie, ze moge mu pierwsza zaproponowaC pojscie na piwo? PoradŹcie! prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz to ździebko skrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
ale tutaj jest opisana cala sytuacja, przeczytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozesz to ździebko skrócić
jak na dziś to za długo dla mnie:) a poważnie to pewnie ze mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu
sam niech ci zaproponuje...co go będziesz uczyć, że za nim latasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
no wlasnie. Jak mu 1 zaproponuje, to sobie pomysli, ze za nim latam:( ale naprawde ja bardzo chciala bym sie z nim spotykaC:( a On jest wstydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megggg ....może on poprostu mysli że nie ma u ciebie szans a może nie ma okazji aby do ciebie zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie tak to wyglada
wlasnie jak jest niesmialy to mozesz zrobic ty jakis krok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssss
zagadaj w ubiprze sexownym by mu ciasno w portach bylo cipko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu
ja bym nie ryzykowała-może wcale aż tak go nie interesujesz, gapisz się to on też się gapi. Istnieje mozliwość, że zrobisz z siebie idiotkę proponując piwo. Poza tym dziewczyna, która proponuje piwo??? to mało subtelne i niekobiece-lepiej brzmi kawa lub herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak to wyglada ..koles nie musi byc niesmiały poprostu może nie widziec tego że się nim jakas laska interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie doczytałem :O jak się tylko gapi na niego to skąd on mA WIEDZIEC czy jestes nim zainteresowana :P to gapienie możesz se gdzies wsadzic kolejny przykład na to jak laski są :O tylko się gapic i czekac na cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu
facet powinien być facetem i sam inicjować pierwszy kontakt a jak jest nieśmiały i się boi, to do dupy z takim czymś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
Noo tak, w sumie nie znam go na tyle, aby wiedzieC czy on sobie mysli, ze nie ma u mnie szans. Ale np. jak tak Ja sobie rozmyslam, czy zaproponowaC my wyjscie na kawe czy herbate:) to w ostateczosci dochodze do tego, iz mysle, ze wyjde na idiotke, bo On bedzie sie wykrecal i powie, ze nie ma czasu:/ a wtedy sie spale ze wstydu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
cream, wiec myslisz, ze powinnam caly czas ja pierwsza zagadywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tematu
megggg---> nie słuchaj rad zakompleksionego faceta, bo żle na tym wyjdziesz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
hmm jak bardzo Mi zalezy? nie moge powiedzieĆ, ze bardzo baaardzo, bo nie znam go bardzo dobrze.. ale naprawde chciala bym sie z nim spotykaĆ i chciala bym, aby cos z tego wyszlo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
wlasnie konwersuje z nim na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
no nie moge narazie:D bo piszemy o czyms zupeeelnie innym;p i dziwnie by to wyszlo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
no tak;d zrobie to w niedziele:) bo na ten weekend mam juz plany, a byC moze pojawi sie w sobote w tej samej knajpie co Ja. I co wtedy? mam do niego podejsc i porozmawiaC pierwsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
'magnesem' latwo powiedziec;p najpierw trzeba wiedziec co go przyciaga;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×