Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nocny klikacz

przeczytane na gumtree...

Polecane posty

Gość nocny klikacz

Patrząc na te ogłoszenia,mile Panie i Damy to aż strach się bac.Wymagania niczym w sklepie musi miec to to i to a ja bede laskawie tylko wymagala wiecej.A przepraszam ze spytam ,a co wy macie zamiar robic w zwiazku z facetem pardon mezczyzna IDEALNYM,lezec i pachniec?Czytajac nie ktore oglosznie to mozna mniemac ze doczyznienia mamy z blond przedszkolem w zestawie plecak na kosmetyki adressy milych chlopcow z BMW lub wyzej jesli macie jakies pojecie o klasyce bo BMW do nich nie bardzo nalezy z ostatnio budowanych modeli.nowy modelik komoreczki, spis klubow oraz aktualny kalendarz imprez,adresy sponsorow i ich telefony oraz aktualny kalendarz kiedy ich zony sa poza miastem No kochane Panie,wiem ze wydaje sie w tym opisie prostszy od was,ale chyba pojecie o zwiazku dwojga ludzi luub chociaz definicje tego wyrazu to juz dawno wam wiesci i newsy z ploteczki.pl wywialy z glowki.Ogloszenia o ksieciach z bajki najlepiej branza odpowiednio platan i taka co by najlepiej nie musial chodzic za czesto do pracy bo po zakupki trzeba skoczyc i nowe swiecidelka od Gabany,Swarovskiego a moze i od Patka trzeba zobaczyc,no oczywiscie musi miec czas by caly czas dbac o kruszynke swoja idealna.Wiec obowiazko w innych niz zapewnienie jej bytu na poziomie,i brak nudy byc nie moze.No i Hello zadnych innych lafirynd w zyciu,co do drugiej strony a to zycie pokaze moze NIM znudzi a moze nie.Atak wlasnie po co ja to napisalem jak tu nie znajdzie sie inteligetna wasza przedstawicielka ktora skuma ze to nie zal jakiegos leszcza a zwykle pytanie czlowieka poporstu mocno rozbudowane. LOL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikaczu
wiele takich kobiet niestety sie tworzy wg topowych portali kobiecych z ploteczkami, lubiacych szpan przed kolezankami, mogacych pochwalic sie swoim "kochanym " misiem a raczej Jego mozliwosciami finansowymi. Nie zapomnij jednak , ze sa jeszcze wartosciowe kobiety, ktore uczucia stawiaja ponad wszelkie wartosci materialne. Przymknij powieki by dostrzec wiecej Klikaczu. Pozdrawiam i zycze takiej , ktora nie wzoruje sie na magazynach lansujacych puste piekno tylko takiej , ktora ma serce i dwie raczki nieprzyrosniete do pupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
"Nie zapomnij jednak , ze sa jeszcze wartosciowe kobiety, ktore uczucia stawiaja ponad wszelkie wartosci materialne." to chyba o mnie :D szczerze nigdy nie patrzyłam na zasobność portwela mojego faceta, kocham go za wiele innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli autor ślini sie i marzy o blond bóstwie wprost z programów mtv to czego się spodziewa? że panienka 16- letnia o ciele jak marzenie, wielkich niebieskich oczach, w których można utonąc, alabastrowej cerze i pieknych jedwabistych blond włosach nagle zakasa rękawki i jedynym celem jej boskiego bytu bedzie dopieszczanie go?:D zejdź na ziemię i poczytaj posty na sympatii.pl...tam są zwykłe kobiety ok 30- stki- z dziecmi, rozstępami, cellulitem, zmarszczkami i choć już tak bardzo nie pociągające to jakże mądre życiowo, doświadczone, ciężka praca to dla nich chleb powszedni, samodzielne:P kwestia wyboru- my tez nie mamy tak pięknie- kazda chciałaby w łóżku boskiego Greka....a ma pana brzuchatka...choć i to dobre- jest sie przynajmniej do czego przytulić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ktos nazwal cie
to po chuja tam wlazisz i czytasz jacie to tak boli ze spac nie mozesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×