Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość le parkour

Polki są skąpe. Taka prawda!

Polecane posty

Gość le parkour

pieniądze są ich tlenem bez którego żyć nie mogą, pracują tylko na swoje przyjemności ( na życie oczywiście ma zarabiać jeleń facet)....Do tego leniwe w każdej dziedzinie dlatego nigdy nie będą zarabiać tyle co faceci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zły tytuł. Powinno być "Polki to materialistki". Skąpe nie wydaja pieniędzy, tylko chorobliwie je oszczedzają. Polki chrobliwie wyciągają szmal od swoich facetów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
rozumiem odpowiedź na jeden topic ?:Dlatego najlepiej jak ludzie wiążą się o podobnych dochodach i wspólne konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki chrobliwie wyciągają szmal od swoich facetów przykro mi ze na takie tylko trafiales, widocznie nie miales im nic innego do zaoferowania poza portfelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>latego najlepiej jak ludzie wiążą się o podobnych dochodach i wspólne konto... I najlepiej jak 10% z tego konta wydaje facet, a reszta jest w dyspozycji kobiety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> przykro mi ze na takie tylko trafiales, widocznie nie miales im nic innego do zaoferowania poza portfelem Ja jestem biedny jak mysz pod miotłą. Z kuroniówki ledwo na net i fajki mi wystarcza :) Ode mnie nie ma czego wyciągać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
ale topic o kosztach faceta to potwierdza. Wy macie taką mentalność, że kasa faceta jest wspólną kasą a wasza kasa jest tylko do waszej dyspozycji. Jedyne wasze wydatki na faceta to pierdoły na urodziny, gwiazdkę itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczę40
to ja chyba nie w Polcse żyję, bo utrzymywałam darmozjada 15 lat, a on wydawał swoją kasę tylko na hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj chociaz prawda jest taka ze moj ojciec prawie cala pensje oddawal mojej mamie ale to dlatego ze ona zajmowala sie oplacaniem rachunkow i innymi bzdurami a on mial to w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem biedny jak mysz pod miotłą. Z kuroniówki ledwo na net i fajki mi wystarcza bidoku to co podbierały Ci papierosy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja więcej kasy wydaję na faceta niz on na mnie? gdziekolwiek byśmy nei poszli ? :/ nie uważam zebym była materialistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
mówimy o młodszym pokoleniu a nie naszych rodziców :) Tak sobie próbuje przypomnieć, czy znam jakąś dziewczyne co zaprosiła chłopaka na wakacje, kupiło coś drogiego itd..i jakoś pustka...za to w drugą stronę znam pełno....Dziwne bo koszty utrzymania są takie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pale walety, żadna sie na taki sport extremalny nie chciała skusić to by wyjasniało dlaczego jestes sam, nawet papierocha od ciebie dostac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Tak sobie próbuje przypomnieć, czy znam jakąś dziewczyne co zaprosiła chłopaka na wakacje, kupiło coś drogiego Równie dobrze mozesz rozważac moralne i etyczne aspekty filozofii Fryderyjka Nitschego. Taka sama fantasmagoria jak dziewczyna fundująca wakacje swojemu chłopakowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> to by wyjasniało dlaczego jestes sam, nawet papierocha od ciebie dostac nie mozna Skąd wiesz, ze jestem sam? :) Zastanowiło mnie coś - to dziewczyny lecą też na marke papierosów? Podpowiedz mi, bo mam dojścia do ruskich malborasów, to moze cos uda mi sie wyrwać, jak w barze zaczne szpanować paczką oryginalnych radzieckich fajek P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sama fantasmagoria jak dziewczyna fundująca wakacje swojemu chłopakowi błądzisz chłopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanowiło mnie coś - to dziewczyny lecą też na marke papierosów oczywicie, tylko musisz tez miec firmowa zapalniczke, inaczej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczę40
Ano ja już nie mam, może to nie była miłość, bo jak mi zeszły klapki z oczu do dostał solidnego kopa w jaja i wystawiłam walizeczki za drzw. Dobrze, że gada nie zameldowałam u siebie, mógł spokojnie wrócić do mamusi. Ale byłam głupią, ślepą pindą, przejrzałam na oczy gdy zadzwoniła do gnojka jakaś laska, a ja odebrałam komórę , bo się kąpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej niech kazdy placi za siebie a jak mieszkaja razem niech dziela koszty na pol mniej wiecej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
Yasssmina slyszałaś kiedyś o tym , że dziewczyny stawiają wakacje ? Bo w czerwcu masa topiców z pretensjami, że facet nie chce mi płacić za wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> najlepiej niech kazdy placi za siebie a jak mieszkaja razem niech dziela koszty na pol mniej wiecej i tyle Jak już razem zamieszkamy, to tak własnie będziemy robili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
wyszłam za mąż i urodziłam dziecko facetowi, który wkrótce po jego przyjściu na świat zaczął szantażować moich rodziców że nas zostawi jak mu nie będą się dokładać... nie obchodziło go nic ze swojej strony na siebie i dziecko rzucał mi na stół 300 zł, reszta go nie obchodziła... jak mi się skończyła kasa na koncie (byłam na macierzyńskim więc szybko) stwierdził, że skoro mnie nie stać na męża to on poszuka sobie cieplejszej babki... jak mały miał 2,5 roku wzięliśmy rozwód, uważam, że wykazałam wystarczająco dużo cierpliwości... teraz jestem żoną kogoś skrajnie innego. dbamy o siebie nawzajem, a kasa dla żadnego z nas nie jest problemem... jak widzę że zbyt często płaci sam, a mi zabrania, idę na zakupy i dostaje np. kilka nowych koszul, sweter, albo coś w tym stylu.. a najzabawniejsze że jeszcze się o to później spieram, bo on ma mi za złe że na niego kasę przepuszczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×