Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zwodniczy Aniołek

Czy chodzenie z dwoma chłopakami naraz we wczesnym etapie związku jest zdradą?

Polecane posty

Gość z sexem czy bez
jak z sexem to juz troche nieuczciwe. ja zawsze kręce z kilkoma dopóki kogos na stałe nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię Yasssmina lubię :D Poznaniak wątpię czy kiedyś ktoś nazwie mnie puszczalską bo w porównaniu do niektórych dziewczyn to ja naprawdę aniołek jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
zawsze mnie dziwi ta naiwność kobiet........o tym, że spotykasz się z więcej niż jednym wyjdzie szybciej niż cio się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Raz się wydało :P:P ale na szczęście nie zrobił żadnej głupiej rzeczy. Mówię tu o początkowym etapie spotykania się, gdy para nie robi żadnych planów na przyszłość, nie uprawiają seksu. Spotykają się bo się sobie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
i vice versa do ślubu niech kobieta nie oczekuje wierności w końcu nic jej nie obiecał...Jednak bycie wiernym, traktowanie kobiety jak damy i ogólnie bycie uczciwym wobec niej to strzelanie sobie w stopę widzę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak85 - Gdy chodzi o wolny związek to chłopak nie powinien oczekiwać od dziewczyny zbytniej wierności. Ale jeśli chodzi o związek na powaznie to umawianie się z innymi nie wchodzi w grę. Trzeba się najpierw rozstać i dopiero wtedy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdasdas
Yasssmina ja Cię lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×