Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frelka 24

faceci to tchórze i krętacze

Polecane posty

Gość frelka 24

pracuje w pew nej firmie od niedawna , poznałam tam wydawało mi się fajnego faceta , z którym sie zakumplowalam , często sie do mnie odzywał po pracy czaasem odezwał sie na gg. Dzis byłam u niego w pokoju po dokumentu troche pogadalismy pożartowaliśmy akurat traf chciał ,że przyszła jego dziewczyna coś mu przyniosła i sie pyta takim wyniosłym tonem" kto to ?" on mnie przedstawił i zraz wyszłam ale słyszałam ich rozmowe , jak ta dziewczyna robiła mu awanture o mnie a on powiedział na mnie , żeby sie nie przejmowła bo ja to już taka łajż a jestem , że do każdego sie lepie faceta w pracy , że właże im w gacie. Jest to bzdura!!!! Wydawało mi się , że nawet sie lubimy i to on bardziej sie do mnie odzywał . Nie wim czy on tak sie boji dziewczyny czy ma takie zdanie o mnie. Chyba muszę go opieprzyc za to gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie weźmie winy
na siebie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Jeszcze jacy! Jako facet dobrze o tym wiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelka 24
jakiej winy jak my nic nie robimy złego? nie mógł powiedziec , że jestem koleżanką i tyle a nie gadać na mnie takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
On koniecznie musiał zełgać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelka 24
właśnie jak już facet zdradzi to zawsze winna jest kochanka bo go uwiodła zgwałciła a on biedny bezbronny taki był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Tak jest! Oczywiście masz rację. Jakby kobieta nigdy nie zdradzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Randka*
Przecież to napisałem, Jaśmina. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
a może po prostu jest "pantoflarzem"...ma strasznie zaborczą i zazdrosną partnerkę..może nie chciał wywoływać burzy, zdarzają się takie niezrównoważone kobiety co z byle pierdoły potrafią zrobić piekło. o tym kobitki już nie pomyślałyście,co? potraficie biednego chłopa przygwoździć do ziemi, oj potraficie...niektóre z Was oczywiście... ale nieeeee,to tylko faceci są ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sud, zgadza się, tyle tylko, że autorka nie powinna tego słyszeć. A skoro usyszała, to ma prawo być na niego wkurzona - no to chyba naturalne, że nikt nie będzie się cieszył z tego, że ktoś robi z niego kretyna przed kimś innym tylko dlatego, że sam jest tchórzem i ma zerowy poziom wyobraźni :) Niestety takie jest życie - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) czasmi leiej nie wiedzieć pewnych rzeczy, ale skoro już się wie, to trudno - nie ma zmiłuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
dziewczyna coś mu przyniosła i sie pyta takim wyniosłym tonem" kto to ?" on mnie przedstawił i zraz wyszłam ale słyszałam ich rozmowe , jak ta dziewczyna robiła mu awanture o mnie no cóż, z opisu autorki wynika że facet ma kobietę-żmiję przez wielkie Ż. wyobrażam sobie jak biedak na szybko musiał wymyśleć DOBRY wykręt czyli taki który ten bestii przemówi do wyobraźni. Domyślam się że jakby takiej powiedział cicho że to tylko koleżanka to zacząłby się Sajgon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×