Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna babka

szef zaprosil mnie na drinka ja sie zachowac?

Polecane posty

Gość inna babka
nie odbieram:D ostatnio brat odebral telefon a on sie wylaczyl troche mnie krepuje ta sytuacja nigdy cos takiego mi sie nie zdazylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia....22
Klaudka czy Ty nie rozumiesz ze on moze ciagle swoje mimo ze ona odmawia? sa takie typy ale to nie znaczy ze ona nie odmawia wspolczuje autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---uwierz sa debile, udaja gluchych po prostu. Widac ten typ ma wielka ochote na nasza kolezanke. Powinna go ostudzic, gadac o kosciele, ze lubi brazylijskie seriale, ze golebie sraja jej do kratki w lazience i czasem capi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala uuu sialalala
gdyby jasno i wyraznie dała mu do zrozumienia ze NIE to by odpuscił :P Faceci wcale nie sa tacy glupi i widza ze jak nie to daja se spokoj,szukaja łatwiejszej ofiary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Kaczyńska
hehe, mozesz mu powiedziec, że nie możesz, bo idziesz do ginekologa i chyba ci długo zejdzie, bo przyplątała się obrzydliwa infekcja z naroslami i upławami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihihi
No to jak jest natarczywy to powiedz mu w zartach = odbierz telefon ze masz inne plany i nie mozesz, a potem ze przyjerzdza chlopak i tez jakos niebardzo - i da sobie spokoj- oczywiscie powiedz to jak by to mialo byc spotkanie oficjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama - powinna tez wspomniec o swoim byłym chłopaku, ktory biedny umiera w warszawskim szpitalu...:P cudownym, czułym Kamerunczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala uuu sialalala
własnie niech powie ze musi sie opiekowac swoim chlopakiem kamerunczykiem bo jak ostatnio w tv mowili wypuszczaja go na wolnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą tez mi problem - skoro nie rozumie to niech dzwoni i pyta, a Ty będzie za kazdym razem mówiła NIE ;) W końcu mu się znudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne---hahahah :D tez dobre ! Moim zdaniem im bardziej dziewczyna wstydliwa , uciekajaca tym bardziej gach bedzie rozjuszony i rozochocony! Ona musi zmienic taktyke by sie odczepil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Kaczyńska
A tak serio - jak sietłumaczysz "a nie bo chłopak" "a nie bo nie mam czasu" to znaczy, ze jakby nie chłopak, jakby nie czaas, to bys siespotkała. Powiedz mu, nie szukając wymówek "nie, dziękuje, nie reflektuję" i koniec gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihihihihi
Albo powiedz mu ze mozecie zamiast na drink aisc do kosciola w sobote wieczorem albo w piatek bo zawsze tam chodzisz z babcia i jej kolezankami i moze tez bedzie dobrze sie bawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiemmmm
Moim zdaniem im bardziej dziewczyna wstydliwa , uciekajaca tym bardziej gach bedzie rozjuszony i rozochocony! ---> a to czemu? to tak dziaala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest różnica pomiędzy "nie" - bawimy się dalej A "nie" spierdalaj Kumaty facet zna różnicę, a mądra babka umie to powiedzieć w odpowiedni sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na pewnych siebie facetow przy kasie a dodatkowo gdy dziewka sexi-to podnieca, tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w pełni z panią kaczyńską. Odmawianie bo coś tam, sugeruje, że gdyby przeszkoda zniknęła to są szanse. Moim zdaniem powinna powiedzieć - niby w żartach - że czuje się molestowana i osaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Kaczyńska
no, az sama jestem ciekawa, jak by zareagował, jakbys zaproponowała spotkanie w kosciele i wspólne śpiewanie godzinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala uuu sialalala
ma polewke z dziewczecia co biedne nie wie co ma robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to tak dziaala?" to działa tak, że może pomysleć, że skoro jest taka nierozgarnięta i słaba, to ją zdoła przekonać, jakoś przekabacić sposobem i sprytem i wziąć to, na co ma ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to niby czemu w zartach. Gnojów trzeba tepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mądrość przychodzi z wiekiem i doświadczeniem. A i to nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten szef ma nad soba szefa? Bo jesli tak, to niech autorka powie "nie umowie się z panem, bo obciągam juz XXXX (nazwisko szefa szefów)" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala uuu sialalala
komiczne dobre :) i pewnie by zadziałało :P albo tez jezeli panowie sie kumpluja zaproponował by trojkat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala uuu sialalala
orgietka jak sie patrzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zmienić temat : czeka mnie dziś orgia, w jakiej hierarchi mam to robić? Od najwyższego, czy od bezpośredniego przełożonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×