Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moja kolej na zalozenie tematu

Trudny wybór.

Polecane posty

Gość Moja kolej na zalozenie tematu

Otoz .....mieszkamy zagraniaca konkretniej w Hiszpanii. Mamy tu oboje super prace dobrze zarabiamy. Poznalismy sie tutaj- jestesmy razem zesoba rok. Przed moim wyjazdem zagranice zalozylam sobie ze max bede tu jakis czas no i ten czas minol - wracam. Mam dobra prace tutaj ale mnie ona nie cieszybo nie pracuje w zawodzie. W pl bede pracowala w zawodzie no i wracam do szkoly - kursy studia itd - z czego niezrezygnuje. No a On niemoze zemna wrocic bo tu trzyma go dobra praca ktora sprawia mu radosc no i mieszkanie sobie kupil i je splaca. Moze wy znacie jakies wujsce z tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kolej na zalozenie tematu
Acha mamy po 23 lata wiec wydawac by sie moglo malo no i malo sie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Nie wiem co Ci napisać:O Trudna sytuacja naprawde...a Twoj chlopak nie rozumie Twojej decyzji?? Co mówi o tym ze Ty chcesz juz wracać do Polski?? Jeśli się nie zgadza a planujecie wspólne zycie to jest egoistą i zamiast o zyciu myslec to myśli o kasie i to jest najwazniejsze w tym momencie dla niego...Ja ze swoim chłopakiem takze chcialabym wyjechac za granice...zarobić troche hajsu na dom i jakiś mały pub ale w Polsce...i zyc sobie razem i tutaj miec jakis dochód:) a jesli on spłaca mieszkanie w Hiszpnii to raczej dodatkowe utrudnienie...naprawde powinniscie razem bardzo powaznie o tym porozmawiac i jezeli rzeczywiscie sie kochacie to znajdziecie sensowne rozwiązanie..ale niestety jedno z was bedzie musialo cos poswiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×