Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika23..

nie jest to dziwne?

Polecane posty

Gość monika23..

mój chłopak miał nr gg mojej kumpeli,kiedys jak jeszcze nie bylismy razem wysyłała mu zdjęcia imprezy,ona nas wogóle poznała ze sobą,ale potem miała straszne jazdy z jego kolega i takie smieszne opisy ktore wszyscy sledzili,nie była na gg 7miesięcy wcale a teraz znowu siedfzi i on nadal trzyma jej numer,nie rozmawia bo ja z nia rozmawiam to nadal moja kolezanka ale po co on trzyma jej numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blesss
nie widział potrzeby by go kaoswac? ja mam takie numery na gg co nawet nie wiem do kogo są za bardzo, ale licze ze moze sie kiedys ktos odezwie i ujawni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camillllla
Ja bym sie na Twoim miejscu nie doszukiwała drugiego dna. Może po prsotu nie chciało mu sie wykasowywać, zapomniał. Też mam takie nr, które dostałam przez przypadek np, ktoś korzystał z mojego gg i je zapisał, no i ja ich jakos nie pokasowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
ale w czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy... /
Dziwna to chyba ty jestes, albo dziecinna. 15 -16 latka czy wyrosnieta 14- latka z problemami milosnymi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika23..
ufaj .. tylko onnie miał wczesniej nikogo jak spotykamy sie z moimi kolezankami to tak je lustruje jakby nigd wczesniej kobiety nie widział :o chyba ze to też normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
przyglądać się nie można czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika23..
ale to jest wyraźne kokietowanie] na moich kolegów juz tak nie patrzy,prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×