Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemjak

Mój były...

Polecane posty

Gość niewiemjak

bylam z moim bylym prawie 3lata on znalazl inna.. ja znalazlam juz innego jestesmy rok ze soba... a mnie boli troche a raczej bardziej wkurza ze moj byly ma inna.. te opisy na gadu i wszystko czemu tak jest skoro mam swojego i kocham go najbardziej na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
własnie przeszly.. ale np. wkurza mnie ze on o niej tak mowi a kiedys mowil tak o mnie.. ja go wrecz nienawidze... nie ma czlowieka ktory bardziej by mnie wkurzal irytowal itp.. nie wiem co jest.. a no i nigdy nie chcialabym z nim byc znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Tez tak miałam ....wiem co czujesz ...to jest tzw syndrom psa ogrodnika : sam nie wezmie i drugiemu nie da :O ale wydaje mi sie ze to raczej przywiazanie Cie tak do niego pcha ...moze nie mozesz sie jeszcze przyzwyczaic do nowej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
nowej syytuacji ? jestem z moim juz rok to nawet dlugo zeby sie przyzwyczaic.. kocham mojego chlopaka pomnad wszystko z moim bylym nie chcialabym nigdy byc bo go po prostu tak jakby neienawidze... ale wkurza mnie to ze on jest z nia i ona tez mnie wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
to przyp****ol jej i jemu i bedziesz czula satisfaction :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
chetnie bym to zrobila juz z nia gadalam i ona tez mnie irytuje... wredna brzydka sucz!! niestety nie moge im walnac bo sie znimi nie widuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedaleko od nienawiści do miłości :) Nie kochaj zbyt mocno, bo zaczniesz nienawidzić, i nie kochaj zbyt mocno, bo zaczniesz kochać :) Bardzo dobrze cię rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co masz jeszcze jego gg
??? moze jak go wykasujesz to i z pamieci tez sie Tobei uda...choć roznie to bywa...mnie sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
ztego co widze to Ty nawet nie chcesz usunąc tego gg...:P cos w tym jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się nie udało i pewnie się nie uda. jakby nie patrzeć, było się trochę czasu razem :) i mimo, ze mam swojego faceta, to zawsze coś zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
nie chce usunac bo czasem do mnie napisze albo cos... numer tej dziwwecji tez mam :P qaale wkurzaja te opisy te zdjecia ich obsciskujace i caluajcych sie na naszej klasie!! aaahhh :/:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
sSentyment kochana, sentyment,..tego sie nie mozna pozbyc...on zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tug IC
JA swoją byłą odchorowywałem przez 2 lata ale już na początku tej choroby wywaliłem i nr tel i nr gg a jak się odezwała zblokowałem ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
tak jak wczesniej mowilam mam jego numer bo on nieraz do mnie napisze chociaz teraz rzadziej.... bo sie strasznie poklocilismy ... ale narazie jest jakby cisza pojedyncze slowka.. np. ostatnio dodalam zdjecie na naszej klasie... i on napisal " niby tak szaro a jednak..." i co mam sie niby domyslac? nie domyslilam sie nadal o co mu chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pies ogrodnika
:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
wiec co mogl miec na mysli ?dodam ze zdjecie jest szaro biale i napisal "niby tak szaro a jednak..." pozniej napisalam "niby tak szaro a jednak co?" a on"domysl sie:) " no i mam sie domyslac .. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
niektore chlopy to uposledzone matoly:P pewnie tako palną byle co aby napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
nie on nie... on zawsze ma cos na mysli jak pisze.... bez byle powodu nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
moze miał na mysli ze niby szare zdjecie a Ty na nim ladnie wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemjak
nie wiem dobra nie inetresuje mnie juz to:p mam przeciez faceta i on jest dla mnie najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
to trzeba bylo tak od razu pomyslec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×