Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały książę z dużą flaszką

Szukam przyjaciela...co mi ęke poda...

Polecane posty

Gość mały książę z dużą flaszką

(¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? Cześć! jestem Irek, mieszkam w Oslo.... mam 26 lat i od 5 lat jestem nałogowym alkoholikiem.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pedauem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszk
nie, ale zaraz nasram do do pyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszk
..ci do pyska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszką
nie jestem(¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? Cześć! jestem Irek, mieszkam w Oslo.... mam 26 lat i od 5 lat jestem nałogowym alkoholikiem.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszką
..a co to znaczy PEDAŁ? (¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? Cześć! jestem Irek, mieszkam w Oslo.... mam 26 lat i od 5 lat jestem nałogowym alkoholikiem.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEdau i w dodatku jąkała 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszką
JA SIĘ NIE JĄKAM , ale mam dyskalkulię! (¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? Cześć! jestem Irek, mieszkam w Oslo.... mam 26 lat i od 5 lat jestem nałogowym alkoholikiem.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszką
..i boje się samotnych facetów póżną nocą.. (¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? Cześć! jestem Irek, mieszkam w Oslo.... mam 26 lat i od 5 lat jestem nałogowym alkoholikiem.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boj sie, oni chcą cie pokochać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszką
a nic mi nie zrobią? ..bo mnie nastraszyli.. (¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? Cześć! jestem Irek, mieszkam w Oslo.... mam 26 lat i od 5 lat jestem nałogowym alkoholikiem.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatra Kubik
Zapraszam do siebie do gabinetu. {( o_o )} [ ] / \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę z dużą flaszką
ale ja nie jestem chory.. (¨`•.•´¨) `•.¸(¨`•.•´¨) (¨`•.•´¨).•´ `•. ¸.•´ Gdzie jesteś Mały Książę, gdzie...? Cześć! jestem Irek, mieszkam w Oslo.... mam 26 lat i od 5 lat jestem nałogowym alkoholikiem.... ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..JIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
prosze - oto moja ęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×