Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katastrofa magiczna

oszaleje...

Polecane posty

Gość katastrofa magiczna
i mi przypomniałeś a już myślałam że dziś będę wolna od tej piosenki :D ale jest piękna i od razu mi się chce całować waaaaaaaaaaaaaa i co ja mam zrobić z tym fantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja może nie tak często, ale jak jej posłucham to od razu pozytwnie się robi..No widzę że gust muzyczny podobny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten od rodzynow
Przeciez jestes "zaje....iście piękną kobietą" na pewno znajdziesz jakiegos chetnego ktory bedzie ci odpowiadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
kola mi sie kończy i co ja teraz zrobię ..... jaaa kac jest podły ale przy takich rytmach aż chce sie żyć a słyszeliście to http://pl.youtube.com/watch?v=_il2vG51hCc a ostatnio nawet jeszcze inną trafiłam http://pl.youtube.com/watch?v=_Kw29PUz8N4&feature=related i ta druga to mnie rozbroiła który raz ? setny raz? i tak cały tydzień chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
boginią to jestem ja a panna jest fenomenalna, też bardzo ją lubię. a co do tego całowania właśnie dom świeci pustkami i co ... lipa :) a tak fajnie było by sie obudzić koło jakiegoś subtelnego wypasionego przystojniaczka o piwnych oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
nie ma jak sobie pomarzyć o poranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
od zawsze jestem skromna to jest mój największy atut :D chyba zaczynam się kręcić koło lodówki za chwile wściekła stonka wpadnie do lodówki i to będzie moment kulminacyjny powiedziałabym decydujący o tym gdzie spędzę resztę dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile wściekła stonka wpadnie do lodówki i to będzie moment kulminacyjny powiedziałabym decydujący o tym gdzie spędzę resztę dnia Ulala...;)Od kiedy lodóka decyduje o planach na cały dzień,Jakoś tajemniczo rozumujesz;) Faktycznie szalona z Ciebie postać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
oderdobe... skąd jesteś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
widzisz jakoś przez net to jest luz bo nikt się bezpośrednio na ciebie nie rzuci a w realu trzeba używać chwytów brusa lee ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
a ja >>>> największe zadupie w polsce ukochana wiocha tuwima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa magiczna widzisz jakoś przez net to jest luz bo nikt się bezpośrednio na ciebie nie rzuci a w realu trzeba używać chwytów brusa lee ;D tzn? jasniej...Chwyty Brucca owszem znam, bo swiety nie jestem,, ale akurat w stosunku do kobiet nie stosuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
i jak chcesz kupić podpowiedz za jednego buziaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
i tu sie mylisz mój drogi tam to ona siedział bo musiał a wpadała na bzykanie do mojego miasteczka to jak podpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katastrofa magiczna kuruj się przy tych goracych rytmach i może jeszcze kiedys sie pozprzeczamy na jakims topiku;)Miło byo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
podpowiedz .....ewa demarczyk mi również miło było śniadanko czas start :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa magiczna
ixiaaaaa moja droga weź pod uwagę że jem i nie puszczaj mi takich pasztetów pleassssss bo szkoda mi będzie tego pysznego tuńczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×