Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola8509

czy salicylol jest dobry na ciemieniuchę?

Polecane posty

mam pytanie. moje 2 miesięćzne dziecko ma ciemieniuche i slyszalam ze mozna stosowac salicylol. czy 5% bedzie dobry? tu na forum czytalam ze wiele matek poradzilo sobie z ciemieniucha wlasnie po zastosowaniu salicylolu, tylko ze cos tam jest napisane ze nie stosowac u noworodków i dzieci. \\Więc moze nie 5% tylko inny roztwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzosefffin
ja czytalam ze szare mydlo "Bialy Jelen" jest dobre i ciemieniucha schodzi. trzeba tym myc glowke dziecka. to mydelko na pewno zadnej krzywdy mu nie wyrzadzi, bo jest to mydlo dla alegrikow, bez barwnikow, bezzapachowe, hypoalergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogódko
sorki z@ literv, @le m@m problemv z kl@wi@tur@. Mvślę,że nie powinn@ś stosow@ć s@licvlolu u m@leństw@. J@ choruję n@ łuszczvcę i większość m@ści z@wier@ s@licvlol, gdv z@szł@m w ci@żę, lek@rz od r@zu odst@wił m@ści z dod@tkiem kw@su s@licvlowego, bo to mogło z@szkodzić mojemu dziecku. Nie wiem, j@kie mog@ bvć skutki, może poczvt@j w inernecie, @lbo n@jlepiej skonsultuj się z pedi@tr@. Nie rvzvkuj, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup w aptece preparat \"ciemieniuszka\" ...tak to bodajże się nazywa..jest rewelacyjny choć troszke śmierdzi ale efekty natychmiastowe..lepiej nie eksperymentuj domowymi sposobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×