Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hipokryzji kobiecej mowie NIE

Dlaczego dziewczyny to takie zakłamane hipokrytki ?

Polecane posty

Gość hipokryzji kobiecej mowie NIE

Wiele razy przekonałem sie o tym nawet tu czytając wypowiedzi dziewczyn. To co wolno dziewczynie nie wolno już facetowi choćby nie wiadomo jakie zło to było. Jak facet zdradzi to jest kurwiarzem, dziwkarzem, szmaciarzem i wiele innych gorszych epitetow. Natomiast jak zrobi cos podobnego dziewczyna to zazwyczaj za wszelka cene staracie sie ja bronic i wymyslacie powody ze to wlasnie facet jest winien ze jego kobieta go zdradza :-o Toz to czysta hipokryzja a niestety tu czesto jest spotykana. Co to oznacza odpowiedzcie sobie same IDEALNE NIESKALANE ZLEM DZIEWCZYNY :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wybiorczy rodzaj czytania. wielokrotnie moznabylo przeczytac, jak meska czesc bywalcow kafeterii miesza z blotem zdradzajace (a czeso i bez powodu) dziewczyny/kobiety. radzilbym uwazniejsza obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzji kobiecej mowie NIE
Dlatego postanowiłem zostać pedałem. Akurat na moim osiedlu jest klub o imieniu "Adam" i zastanawiam się czy by tam nie pójść. Muszę tylko przygotować mój odbyt odpowiednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc właśnie, MĘSKA CZĘŚĆ. A zdarza się nierzadko, że WY, KOBIETY (na szczęście nie wszystkie) na siłę próbujecie usprawiedliwiać nielojalność takiej puszczalskiej (na zasadzie: zrobiła to, bo jej facet .... ). Tylko o to chodzi - o więcej obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a faceci to nie hipokryci
wezmy taki przyklad: dla facetów koles, ktory miał wiele partnerek to doswiadczony a kobieta w analogicznej sytuacji to puszczalska. no i kto tu jest hipokrytą?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pseudonim jest nieznany
Owszem, cos w tej solidarnosci jajnikow jest. Choc gdybys wnikliwiej czytal a nie wybiorczo, to zauwazylbys ze gromy leca i na babki, ktore zdradzaja. I sorry ale nie uwierze ze jako samiec tak samo potraktowalbys faceta ktory zdradza kobiete a kobiete ktora zdradza faceta. Zapewne jeszcze z wywalonym jezorem pytalbys o szczegoly :P bo faceci to swinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa....
a faceci to swiete krowy.... :/ zero hipokryzji w was normalnie:/ znam takich na peczki ktorzy wyznaja zasade "co wolno wojewodzie...." wiec daj spokoj a jak tak to ci przeszkadza to usun kafaterie z ulubionych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
co do tematu facet co ma duzo dup ma powodzenie a kobieta w takiej samej sytlacji to kurwa...... no jezu tak jest swiat zbudowany - kobiety tez tak widza takich facetow i tez podobnie oceniaja takie kobiety... 95% lasek uznala by faceta ktory ma duzo kobiet za bardziej atrakcyjnego od tego co ich nie ma... koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×