Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tragedia z tym wszystkim

jutro 1. rocznica a ten cymbał

Polecane posty

Gość tragedia z tym wszystkim

... pisze mi dzisiaj smsa, ze jutro idzie na impreze ze znajomymi ktorych dawno nie widzial :O Ok, nie mozemy sie jutro zobaczyc, zeby jakos to uczcic, bo jeszcze jestesmy troche daleko od siebie, ale ! Wolalabym zeby byl w domu, zeby zadzwonil, zebysmy mogli chociaz porozmawiac :O Nie mam jakiejs paranoi na punkcie dat, no ale jednak jestesmy rok razem. Pierwsza powazna. No wkurwilam sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze Ty nie masz znajomych i nie masz z kim wyjsc, nie znaczy ze on ma siedziec w domu. to ze on jest dla Ciebie calym swiatem, nie znaczy ze Ty dla niego jestes. zadzwoni rano czy popoludniu i pogadacie. wieczorem wyjdzie ze znajomymi. facet jest szczery, a ta jeszcze narzeka. kiedy obchodzisz rocznice zrobienia ostatniej kupki do nocnika? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summerka86
może zrobi Ci niespodziankę:) troche wiary!!! jak nie to idz na jakąś imprezę bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summerka86
to zrób mu niespodziankę i zerwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samopijka
Trzeba było wcześniej zorganizować się tak, żeby w ten ważny dzień się spotkać (mieszkacie daleko, on wyjechał gdzieś, Ty wyjechałaś??). A to, że idzie na imprezę chyba nie wyklucza rozmowy przez telefon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmoj sie ja co rocznica jestem poza domem tak sie uklada i zona nie robi mi wuzutow z tego powodu , pewnie jas to smutne ale takie czasy , zawsze dzwoni i sie smieje ze uciekam od niej i tak juz od 24 lat spoko milosc najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty myślisz, ze on pamiętna iż poznał ciebie 28.09.2007 r. :O albo, że wtedy zaczęliście być parą bo \"on cię pocałował\", \"poszliście do łóżka\", \"kupił ci pizzę\" czy jakie tam wydarzenie uważasz za początek :O przesadzasz :D kto by to pamiętał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia z tym wszystkim
a tam. tak gadacie. kazdy lubi spędzić taki dzień jakoś wyjątkowo ! No cokolwiek. I mi tu nie wmowicie że nie mam znajomych czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia z tym wszystkim
do 'a ja wygralem zycie'. No ale myśmy tego dnia sie spotkali w relau po 1,5 rocznej znajomosci, i w sumie i pierwszy pocalunek i pierwsza pizza i pierwszy seks.. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×