Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KREATYWNA122312

wymarzony WIECZOR MEZCZYZNY

Polecane posty

brum chyba wiem o czym myslisz.....facet przywiazany do krzesla a autorka z kolezanka..........??? czy ja wiem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamariaL
o wy zboczuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
zaskoczyłoby go to z całą pewnością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
zawsze można poprzestać na winie, świecy, muzyce, czymś do jedzenia i pończochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
nie wszytkie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Nadal jestem czasami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
skad ten uśmiech :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimfomanka23
Kreatywna - ja zrobilam tak ostatnio. Zalozylam stringi i zwiewna ale dzialajaca na zmysly haleczke (komplecik) w krwisto-czerwonym kolorze, zapalilam swieczki zapachowe, zaslonilam okna, zrobilam kompetna ciemnie;p i na to...wlozylam dresik taki w ktorym chodze po domu;). Facet przyjechal, dal buziaka , zjedlismy cosik i poszedl do klopa a ja w tym czasie szybko wlecialam do pokoju, sciagnelam dresik:P... i ubralam do tej haleczki i stringow buty szpilki takie na 15cm obcasie przezroczysto-czarne (jesli takich nie masz to sobie kup, gwarantuje ze bedzie w niebowziety w lozku gdy to zobaczy;p ) i przy drzwiach czekalam az on wyjdzie z wc. Gdy wyszedl wystawilam reke i wciagnelam go do pokoju. Byl max zaskoczony i myslalam ze mnie zje cala w mgnieniu oka:P. Nie pozwolil mi sciagnac bucikow nawet gdy sie kochalismy :). Znaczy ze sie podobalo;) Nie wiem czy wszyscy to lubia, ale mnie sie zajebi*cie podobalo , a jemu jeszcze bardziej:) Polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kooorva
a doopę chociaż umył jak z klopa korzystał czy lizałaś mu brązowego rowa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kooorva
no zajebiście romantycznie jak chooooj i brudny zad...fuj ..i te 15 cm obcasy buahgahahahaahahahahahhahhahhahahahahaq....żal żal żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmjnhbgfvcd
nimfomanka- a upewnilas sie ze umyl chocby rece? podobno myje tylko co 4 Polak..:O kreatywna WYLACZ TEGO CAPS LOCKA KRETYYYYNKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujaWafla
czepiacie sie szczegolow huj was to boli czy umyl rece czy dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość condor9
Romantyczny wieczór coż wszystko zakleży od ciebie Zapene wiesz co go kręci w Twoim ubraniu czy to sukienka z długim rozporkiem czy bluzka odsłaniająca pępek czy bluzka z rozpiętymi guziczkami odsłaniająca piersi A może obcisłe ubranie czy gustowny szlafroczek to tyle jeśli chodzi o ubranie a mieszkanie nastrój zgas światła zaal świece nakryj stół włącz zmysłowa nastrojową muzyczke kup owoce szampan czy inny alkohol. w łazience zapal świeczki zapachowe uchyl drzi półmrok zapach wabi. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×