Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Phillonka 888

ja chce dziecka - on nie ... HELP

Polecane posty

Gość Phillonka 888

Jestem z cudownym facetem, którego bardzo kocham, to była wielka miłość, pobraliśmy sie bardzo szybko i jestemy razem szczesliwi juz 2 lata. Jedyny temat w którym sie nie zgadzamy to dziecko - ja bardzo bym chciała je mieć, a on nie \"czuje takiej potrzeby\". Czy jest jakis kompromis w tej sytuacji? czy probowac go przekonac, odejsc? ratujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tykuś
mam podobnie... z tym ze my jeszcze nie mamy slubu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q123
Nie masz prawa zmuszac faceta do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzieć czemu ...
to może " zaplanować " wpadkę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
to też o takich rzeczach dyskutuje się przed ślubem...ja też nie chcę dzieci ale uprzedziłam o tym męża długo przed ślubem i teraz nie ma żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q123
to może " zaplanować " wpadkę Ta zrob to, a potem bedziesz pisac na kafeterii, jak tatus w ogole nie pomaga i ma wszystko w dupie. Boze, kobiety sa beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tykuś
ja mam 30, on 34; razem od 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phillonka 888
mam 27 lat, on 28.. nie zamierzam planowac zadnej wpadki - to jest podłe zagranie, a poza tym nie chcę mieć ojca dla mojego dziecka który go nie chce.. fakt, że o takich rzeczach powinno się rozmawiać przed ślubem i my wiele razy rozmawialiśmy - zawsze mówilam ze chcę rodziny, a on że nie wie. Nie mówił że jest zdecydowanie przeciw, tylko że nie wie - nie wie czy byłby w tym dobry, nie czuje potrzeby... Teraz kiedy rozmawiam z nim o tym, mówi, że przecież nie wiadomo co będzie za parę lat - może zmienie zdanie, a może on zmieni? że lepiej zostawić temat... ale ja nie mogę :( pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go i tyle
jak chcesz dzieciaka to musisz go urodzic przed 30tka, bo potem bedzie za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×