Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikiiii

Ksiądz na weselu

Polecane posty

Gość Mikiiii

Dziadek mojego narzeczonego chce bardzo aby ksiądz który będzie udzielał nam ślubu,był na weselu i chce abyśmy go zaprosili:-((( Nam ten ksiądz się wogule nie podoba,tymbardziej,że nie jest to nasz znajomy,tylko dziadka! Miał ktoś księdza na swoim weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenon foto
Mikiii ksiądz jest normalnym człowiekiem i często lepiej na weselu bawi się niż inni goście. Księża bardzo dobrze tańczą i są towarzyscy. Jeśli masz takie dylematy to po co bierzesz ślub kościelny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Moi znajomi zaprosili księdza. Nie wiem czy był to ich znajomy czy nie, w każdym razie był to raczej młody ksiądz. Przyszedł na obiad, przyniósł młodym kopertę. Posiedział taktownie z 2h na weselu, porozmawiał z ludźmi i poszedł. Było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoooooooooooo
niech dziadek zaprosi księdza do siebie na obiad po kościele i będzie dobrze:-))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na weselu gdzie był ksiądz i było bardzo sympatycznie, ksiadz się spił i balował do rana!! ale to nie dziadek zaprasza a Wy więc trochę to głupio;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie zawsze sie zaprasza
księdza udzielającego ślubu na objad. ja na swoim ślubie będe miała razem 4 księży ale to są moi znajomi, a nie dziadków babciów, tatów mamów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka miala chyba z 5 ksiezy na swoim slubie, bo przez wiele lat nalezala do jakiejs wspolnoty religijnej. Ksieza byli na weselu kilka godzin, swietnie sie bawili, tanczyli razem ze wszystkimi. My tez mamy zamiar zaprosic pewnego ksiedza na cale wesele jako goscia, bo jest przyjacielem rodziny mojego narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×