Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nierobotna-

30 lat i pierwsza praca.Jakie Cv?

Polecane posty

Gość nierobotna-

Wcześnie wyszłam za mąż ,urodziłam dzieci. Mąż ma własna firmę, nie musiałam pracować no i do roboty mnie nie ciągnęło. Do czasu tzn. dzieci poszły do szkoły a ja się nudzę - brakuje mi kontaktu z ludźmi, własnej kasy (chciała bym choć raz kupić mężowi prezent za moje), Postanowiłam ze czas na zmiany, chcę iść do pracy, na początek na 1/2 etatu. Myślę o pracy sprzedawcy. Mam skończone tylko liceum ekonomiczne. I nie mam pojęcia co i jak napisać w CV ? Doświadczenia zawodowe- BRAK? Pomagałam trochę mężowi w rozwoju firmy ,przyjmowanie zleceń , negocjacje z klientami. Ale nie byłam zatrudniona więc nie mam tego udokumentowane.Poradźcie proszę. Ps. I czy w ogóle jest szansa ze mnie ktoś zatrudni -30 lat, bez doświadczenia.Do tego chodząc po Centrum Handlowym to mam wrażenie ze sprzedawczynie nie mają więcej niż 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, troche zaspalas... nie pisz o doswiadczeniu zawodowym. po prostu pomin ta rubryke, ewentualnie wpisz ta prace w firmie meza. w odziezowce raczej nie zadaja swiadectw pracy, a nawet jesli zapytaliby ciebie o ta prace, to powiesz prawde - ze pomagalas mezowi w prowadzeniu firmy, jednak bez zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierobotna-
Co a szybka odpowiedz. Dzięki bardzo:-) A propos odzieżówek zastanawiałam się nad sklepem Solar akurat w moim mieście poszukują pracowników na 1/2 etatu, Jak również w obuwniczych Venezia i Quazi, Ale czy nie jestem za stara by dostać tam prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiaj sie nad takimi rzeczami, po prostu zloz CV. tym sposobem nic nie tracisz, mozesz tylko zyskac. swoja droga, pracowalam kiedys w odziezowce, byl to sklep z ciuchami dla mlodziezy i pracowala z nami babka dobrze po 30, wiec jak widac - nie tylko studentki przyjmuja do takiej pracy. przejdz sie po jakims centrum handlowym i skladaj CV wszedzie gdzie sie da, mozesz zagladac do kazdego sklepu i pytac, czy mozesz zostawic swoja aplikacje...nawet, jesli nie szukaja akurat pracownika, to moze sie zdarzyc, ze beda szukac z tydzien, dwa, za miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
A 30 lat to jakas babcia jest? dzieci nie sa juz male ( odchowane ) ty zas mozesz teraz spokojnie popracowac. zastanow sie nad tzw CV funkcjonalnym ( pelno instrukcji jest w necie). takie CV nie skupia sie na doswiadczeniu a raczej na twoich zaletach/umiejetnosciach. wez sie w garsc nie masz 40 lat tylko 30 i jak nie teraz to kiedy? POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
.... poza tym ta pomoc u meza to nie jest nic , znam takich ktorzy naprawde nic nie robili a maja 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvsdv
jak jest stala umowa to swiadectwa pracy zadaja jakas dziwna teoria nie ma znaczenia jaka branża ja pracuje w odiezowe juz pare lat i wielokrotnie zmienialam prace za kazdym razem chcieli swiedectwa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz umowe o prace, to owszem. ja pracowalam na umowe zlecenie i na kazdej rozmowie kwalifikacyjnej na ktorej bylam w sklepach odziezowych, zawsze podkreslali, ze na umowe o prace nie mam co liczyc. teraz pracuje w zupelnie innej branzy, mam umowe o prace i faktycznie, kazali przyniesc swiadectwa z poprzednich miejsc pracy, jednak nie robili wokol tego zadnego szumu - ja mialam wpisane w CV dokladnie 4 pozycje w doswiadczeniu, z czego wszystkie te prace byly na czarno, oprocz jednej - na umowe o dzielo. nie przynioslam im wiec zadnego swistka i nic strasznego sie nie stalo, umowe ze mna podpisali i jest ok. nie wspominajac juz o tym, ze jednym z etapow rekrutacji w mojej obecnej pracy bylo wypelnienie formularza, w ktorym trzeba bylo podac swoje dotychczasowe miejsca pracy i skonczone uczelnie - zeby zewnetrzna firma mogla sprawdzic nasze zatrudnienie u poprzednich pracodawcow i wyksztalcenie, jakie zadeklarowalismy. przeszlam i ten etap, wiec naprawde, nie ma sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierobotna-
Dziękuje wszystkim za odp. Mam jeszcze jedno pytanie:-) Ze względu na brak doświadczenia na początek mogę pracować na umowę zlecenie. Czy mam napisać to w liście motywacyjnym . Słyszałam ze dla niektórych pracodawców może być to dodatkowym atutem - a ja zdobędę doświadczenie w handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależnie od stanowisk na jakie składasz, według mnie szczerze powiedziawszy warto zainwestować w dobre CV. Jest to konieczne. Ja swoje CV zrobiłam dzięki: https://szybkiecv.pl/ jest to bardzo fajny program do robienia CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja pierwszy raz zaczęłam pracowac w wieku 24 lat, była to praca na produkcji w firmie C2C. Na początku było cięzko, jednak z czasem bylo lepiej, praca nie była trudna, była to kwestia przywyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×