Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilianna23-bardzooooooo-zła

Faceci! jak mozna was poderwać nie znajac was ? hihi

Polecane posty

Gość lilianna23-bardzooooooo-zła

prosze o rade panów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna23-bardzooooooo-zła
a jeśli nie ? wyśmiejesz mnie? boje sie najbardziej ponizenia i z błaźnienia sie... mam czego ? przelamac sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna23-bardzooooooo-zła
a ja wsygralem zycie zmien nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna23-bardzooooooo-zła
Ja wiem najlepiej mam nadzieje ze wiekszosc panów tak myśli ;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahsjahsja
A ja jestem ladna, zadbana, figurka fajne ciuszki, faceci ślinią sie na moj widok.. ale znaleśc nikogo nie mogę...mimo że zerkają i wogóle prawią komplementy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotiiiiiiiii21
a czy dzisiaj faceci są dobrze wychowani.. :/ ja mam uraz bo spotkałam samych hamów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JP 2 i pol
normalnie usmiechnij sie zagadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zmien nastawienie " to jedyne słuszne nastawien dla mojej beznadziejnej osoby 🖐️ ale nie musisz się martwić osobników beznadziejnych jest mało i pewnie łatwo ich zidentyfikować wzrokowo, więc jak facet wyglada sensownie to pewnie takie rekacji nie dostaniesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujiui
mi sie tez taki jeden podoba ale w zyciu do niego nie zagadam, jestem zbyt niesmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesha242
no panowie dajcie nam jakies rady ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JP 2 i pol
Jak to niesmiala to jak bys to chciala zrobic bez rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tyle, jeśli dziewczyna mi się spodoba... wystarczy kilka spojrzeń, usmiechów a na pewno wykaże inicjatywę;) Jeśli mi się nie spodoba, to też odwzajemnię uśmiech, ale nie wykonam żadnego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obaw nikt Cie nie wysmieje, o ile jest na poziomie i ma przynajmniej te 20-pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta-wrocekk
a ja mam 18 lat i postanawiam do 21 byc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujiui
bede sie usmiechac ale nie odwarze sie na rozmowe chyba ze on pierwszy zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta-wrocekk
a jak dziewczyna ma brzydki usmiech i pulchna twarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jak dziewczyna ma brzydki usmiech i pulchna twarz ?" Przecież normalne, że każdy ma jakieś swoje wymagania i gusta, mniejsze lub większe. Wiadomo, że czasem nam się ktoś nie podoba, albo po prostu czegoś brakuje. Jednak jest coś takiego jak kultura i klasa... zaden normalny mężczyzna nie będzie wobec opisanej przez Ciebie osoby chamski, ani niemiły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta-wrocekk
eh... :) no to dziewczyny do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z własnym światem
ale dajcie może trochę więcej wskazówek:) w jaki sposób się uśmiechnąc, spojrzeć.. i czy Wy też stosujecie wymówkę "mam kogoś", jeśli jakaś dziewczyna próbuje was jakoś poderwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaki sposób się uśmiechnąc, spojrzeć.. W miły sposób,delikatny,nieśmiały. i czy Wy też stosujecie wymówkę \"mam kogoś\", jeśli jakaś dziewczyna próbuje was jakoś poderwać? Wydaje mi się,że to jest najlepsza wymówka. Lepsze to niż np.Nie spotkam się z tobą,bo mi się nie podobasz. To chyba jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę powiedzieć na własnym przykładzie... Jakoś nie lubię, jeśli dziewczyna od początku wykazuje nadmierną inicjatywę. Pamiętam, jak kiedyś w klubie podeszła do mnie dziewczyna. Nawet całkiem ładna, ale ja poznałem już kogoś i nie byłem zainteresowany. Chwilę porozmawialiśmy w miłej atmosferze, o tym gdzie jeszcze są jakieś fajne imprezy itd. Jednak na koniec powiedziałem, że miło było poznać, ale jestem ze znajomymi i muszę do nich wracać;) Co do wymówek:"Mam dziewczynę". Raczej ich nie stosujemy. Dla mnie to najdurniejsza i najgłupsza wymówka, jeśli się nie ma... Tak postępują tylko dziewczyny. A jak się uśmiechnąć? Nie żaden bananowy, delikatny, ale zauważalny, taki uwodzicielski. Poza tym spojrzenie w oczy, nie natarczywe. Nie wiem co jeszcze napisać. Zadajcie bardziej konretne pytania sytuacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się już
uśmiecham i nadal nic on nie robi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×