Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lavrine.

chciałabym mu zrobić laskę pierwszy raz

Polecane posty

Gość dziewczyna_dupka
"Pocałuj mnie tam" - to dobry tekst jest. Nie zmusza Cię, ale wie dobrze, że to zrobisz jeżeli będzie drązył temat... Ja bym to zrobiła tak: dwie setki na odwagę i wjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziesci dziewiec i pol
dziewczyna_dupka - no faceci tak maja, ze tym sikaja :) ale.... sa tez tacy faceci ktorzy to czym sikaja myja Kobiety zreszta tez sikaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Ja nie lubię oralu więc argument, że ja też tym sikam do mnie nie przemawia. :) No pewnie, że się myje... Aczkolwiek ja tego nie dotknę ustami tak długo jak zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziesci dziewiec i pol
bracie-niedzwiedziu- ja rozumiem- i tak chyba trzeba to tlumaczyc- ze chlopak uzyl przenosni mowiac o pocalunku tam :) lub po prostu..... facet jest subtelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
A co miał powiedzieć? Bierz go do buzi? Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
a moze tak na erotyczny z tym? co mnie interesuje zrobienie laski twojemu facetowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziesci dziewiec i pol bracie-niedzwiedziu- ja rozumiem- i tak chyba trzeba to tlumaczyc- ze chlopak uzyl przenosni mowiac o pocalunku tam lub po prostu..... facet jest subtelny ale ta przenosnia czasami jest wykorzystywany podczas wieczorów i ranków:O:O:O:O.....porazka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavrine.
jaka znowu porażka? a jsk sie zgorszonym świętym nie podoba to niech nie czytają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavrine.
oj niedźwiedziu przecież to wiem :p az tak źle ze mna nie jest chodziło mi raczej o technikę ale cóż jak wyczujhę odpowiedni moment to spróbuję,pocałuje,poliże possam zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcepizzy
zrob to po jego prysznicu, nie pare godzin po. No i nie sugeruje sie jutiubem, bo tam laski tylko posuwaja fiuta, ruszajac glowa jak kaczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora68
najlepiej jak facet stoi lub leży, jesli to ma dłużej trwać to facet nie może być wyposzczony bo poleci od razu, najlepiej jak sam lub z Twoja pomocą ulży sobie z godzinę wcześniej, potem wspólny prysznic, Najpierw pieść delikatnie jądra (dobrze jakby moszna była wydepilowana- to też moż3esz ty mu zrobić), ujmij delkatnie członka w połowie długości trzymając moszę w drugiej dłoni, powolutku sciagaj skórę z członka aż odsłonisz główkę penisa, nawilżonym palcem pomasuj wędzidełko (to miejsce od spodu członka gdzie łączy się napletek z zyłami, zataczaj delikatnie kółka wokół żołędzi do czasu aż pojawi się kropla śluzu (uważaj bo w nim są plemniki), naciagnij napletek z powrotem na główkę, włóż tam paluszek i zataczaj kółka wewnątrz napletka wokół żołędzi, powolutku odsłoń główkę prącia (powinien juz wydzielać mnóstwo śluzu wtedy) i zacznij miarowo sciagać i naciągać skórę na penisie, najpierw powoli i coraz szybciej (dobrze jak byś była z boku lub za nim wtedy tak jak to On się sam onanizuje, może ci pomagać prowadząc twoją dłoń obejmującą prącie), drugą dłonią obejmuj członka u nasady, Jego coraz szybszy oddech i pojękiwanie da ci znać że to juz blisko, gdy zobaczysz że to już, ściągnij do końca ( do jąder) skórę z prącia i trzymaj tak nie ruszając dłonią z całkiem odsłoniętą główką aż przestanie tryskać. (sama uwielbiam ten widok i czucie Tego pulsowania u nasady penisa), naszykuj duzo chusteczek, bo wytrysk bedzie obfity, kazdy mój facet twierdził że to dla nich przyjemność dużo większa niż byłby w Tobie, czasami mówia że członek zaczyna boleć jak jest długo wziedziony, ale tym wiekszą maja przyjemność na koniec, i delikatnie wytrzyj Go. Jesli chcesz przyspieszyć wytrysk, uciskaj go lekko u nasady penisa tuż przy odbycie. Nastepnym razem jeśli chcesz możesz mu zaproponować równoczesny masażyk prostaty, najlepiej w rękawiczce mosno nawilżonej lub z prezerwtywą na palcu - wtedy to maja dopiero odloty !. Teraz To On powinien zrewanżować Ci się podobnymi pieszczotami. Jesli tego nie zrobi, szukaj sobie innego, z Tego juz nic nie będzie. Pozdrawiam z Poznania, Doswiadczona 47-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem facetem i powiem jak lubię mieć robioną laskę: Na początku delikatne lizanko (oczywiście obranego ze skórki - sam jestem obrzezany, więc dziewczyny mają ze mną łatwiej). Końcówką języka, później coraz większą powierzchnią. Od dołu do góry ze szczególnym uwzględnieniem korony żołędzi. Kiedy już cały jest wilgotny od śliny, z nienacka wziąć do dzióbka całego i objąć wargami i podniebieniem - wtedy odfruwam. Dalej to już zależy, czy dziewczyna potrafi zrobić głębokie gardło, jeśli tak, to facet ma jak w niebie, jeśli nie, to trochę więcej ruchów będzie musiała wykonać do finału. Bardzo ważne jest, żeby na każdym etapie nie oszczędzać śliny. No i na koniec jeśli ufacie sobie w 100, połyk, co da nieocenioną rozkosz Twojemu facetowi i po takim lodziku, nie powinien Cię nigdy zostawić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę jeszcze jakąś instrukcję, kiedy facet jest obrzezany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×