Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VacekDePtacek

jest mi dobrze - jestem super - życie jest piękne!!!

Polecane posty

jako świeży i niestały bywalec kafe doszłem (!!!! - to dla tych co lubiom ortografię) do wniosku że słodką ale w miarę na poziomie prowokacją będzie napisanie tego co w tytule i poproszenie Was o to żeby udowodnić mi że się mylę :D (gdyby nie to że z natury przesiąknięty jestem pesymizmem to po paru wizytach tutaj nadawałbym się na kozetkę psujchoanalaityka jakiegoś - oraz na drugą: szekssuologiczną :) czy pisać o tym że jest dobrze to narażać się na zawiść tych, którym dobrze nie jest? a może szczęście w życiu to faktycznie żłuda jedynie? kto nie śpi a nie chce mu się pisać w topikach typu \"w jaki sposób pierwszy raz wziąć do buzi\" zapraszam na chwilkę tu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że ci dobrze :D Jeszcze lepiej będzie, jak będzie ci lepiej niż dobrze :p A najlepiej to będzie wtedy, kiedy będzie tak dobrze, że lepiej nie bedzie mogło być :classic_cool: teraz idź, synu... i nie grzesz więcej...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo życie jest piękne :) koniec biadolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ekscytujący zlepek słów :D orgazm to z kozetki "S" intelektualny to z tej na "P" zarażać się? a czy autor nie pisał czegoś o prowokacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie przeważnie jest piękne, tylko my nie wiemy do końca, czego szukamy....przyrzekam poprawę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
ja mnie jest ok - ja jestem ok - życie jest ok (lepsze to niż nic, co autorze?) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie bywa zdecydowanie do dupy - ale jednym z powodów przez które ludzie obok nas tej dupowatości nie widzą jest to, że z naturalnych przyczyn oni mają dystans do sprawy... czasem warto próbować właśnie tak... może to co prawda doprowadzić do rozdwojenia jaźni ale co tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdwojenie jaźni może być wygodne...tą samą sprawę mogę rozpatrywać z różnej perspektywy...w końcu w kazdym z nas dżemią sprzeczne emocje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze swiata nie widze poza czekolada orzechowa i biala. Znacie jakis taki dobry mix bialej czekolady z orzechami ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacek...pewnie...mam wiele czasu na analizę siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
dobra zycie jest piekne i ja jestem super. A teraz ide do 2 marudzących ciotek z Uk:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem Ci chyba??? chwilowy kryzys w kontaktach z rzeczywistościa... patrząc jednak z dystansem: mogę być dzięki temu tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×