Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VacekDePtacek

jest mi dobrze - jestem super - życie jest piękne!!!

Polecane posty

Aleksandrowa drzemka po dżemie być też może...szczególnie po morzu...:)...dzisiaj było piękne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak :D:D Nawet na zajęciach mnie uczyli, że czekolada to najlepszy poprawiacz humoru :) Bo powoduje wydzielanie w mózgu endorfin-hormonów szczęścia :):):) Wiec mamy medyczny powód dla którego warto się czasem podtuczyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa...a próbowałaś filiżankę gorącej czekolady...takiej gestej, pachnącej.... w Wedlu ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem - za to ja się zachwycam... belgijską gorzką z wielkimi orzechami tak samo :D a na gorąco to już niestety musi bardzo słodka być :) dla odmiany :) endorfiny - oczywiście zapomniałas o najważniejszej części ego cytatu - takie same jakie wydzielają się w czasie konkretnego fizycznego zbliżonka!!! konkluzja: czekolada zamiast lodów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mniam ...gorzka czekolada na gorąco...z alkoholem....boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr...tym nie mozna się dzielić....to jest jak afrodyzjak...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same plusiki :) i już jest znowu tęczowo i optymistycznie :) jakby sobie tak pomyśleć... kupę lat temu gdzieś na stronie "jakiegos producenta kawy" były sobie takie tapetki że aż sie chciało rękę w monitor włożyć... kawa z pianką także lekko przyprószona zapewne cynamonkiem... przypomniało mi się teraz dzięki Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×