Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma d a

prosze o rade!!!

Polecane posty

Gość ma d a

moj ojciec naduzywa alkoholu, nie widzi w ogole tego, ze jest uzalezniony, co go widze pije jakies drinki masakra, przyznam,z e ma odpowiedzialna prace, tam jest dobry w tym co robi zarabia b duzo jak na polskie warunki, niby wszystko dobrze ale cos jest nie tak , ze musi pic.. nienawidze widoku jak jest jakas impreza rodzinna i on pije i nie wiem co mam zrobic, mowilam juz na glos setki razy przestan chlac czlowieku co ci to daje i nic.. to dziala na chwile a potem to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuuuuuuuuulaaaaaaaaa
nic z tym sama nie zrobisz pokazuj mu zwyczajnie ze gdy pije jestes dla niego mila i dobra a gdy chleje masz go w dupie bo sie go wstydzisz. nic wiecej zrobic nie mozesz musi dojsc do tego sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma da
widzisz ja tak robie wlasnie i nic, gdy wyjezdzam pewnie ostro drinuje... wpedza mnie to w takie stresy .. to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuuuuuuuuulaaaaaaaaa
moj byl alkoholikiem przez 30 lat, teraz tez jest tylko niepijacym. rpozumiem Cie i mowie serio, nie mozesz na to nic poradzic skoro rozmowy nic nie daja. z alkoholikami problem polega na tym ze najpozniej ze wszystkich widza kim sa. dopoki sam tego nie zobaczy slowa nic nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a e i o u yyy
to jak walka z wiatrakami, ale to zatruwa zycie innym, jest wstyydliwe to fakt, to nie jest jakies patologiczne chlanie, on si enie zapija, ale wiesz zamiast cos porozmawiac zzamyka sie nie mowi zbyt wiele woli sobie walnac drina i isc spac, nie kumam tego jak mozna tak samemu zes oba pic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma da
dokładnie własnie to jest takie zachowanie... picie dla samego siebie nie ma celu wiekszego, co chwila ukojenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×