Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprytna skorpio

miłość platoniczna

Polecane posty

Gość sprytna skorpio

jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
bardzo.......ciąge rozmyślam ,co hamuje moją energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to o czym w sumie rozmyslasz? o milosci platonicznej czy o hamowaniu energii? chyba za duzo myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
tylko dlaczego gdy myślę o nim swędzi mnie cipsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
o nim -to proste -o obiekcie !miłych chwilach i pustce ............... Nic takiego widze nie przeżył(eś)aś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna sk
nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle widzisz i szybko wyciagasz wnioski - bledne. milosc platoniczna przezylem i przezywam, ale jest ona w jakims sensie motorkiem napedowym mojego zycia. w zadnym przypadku nie zmienia mnie w filozofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna sk
masz silną psychikę , mnie to uczucie nie napędza ..od anoreksji wpadam w bulimię i tak na okrągło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spryciulo
wiesz miłość platoniczna to miłość pozbawiona namiętności , jakiś rodzaj pochłaniającego uwielbienia....to cudowny stan, duchowe uniesienie bez dążenia do spełnienia pożądania, w miłości platonicznej nie chodzi o cielesność, nie chodzi o seks, taką osobę można kochać bardzo na odległość i nie dążyć nawet do kontaktu z nią, albo utrzymywać kontakt pozbawiony seksualnego zabarwienia na poziomie cielesnym, czyli duchowo i wystarcza tylko samo istnienie ukochanej osoby a to o czym ty piszesz to nie ma nic wspólnego z miłością platoniczną, ty normalnie masz zabarwienie ściśle seksualne jeszcze niezrealizowane do konkretnej osoby ....i dążysz do seksu z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srytna skorpio
do niczego nie dąże ..........to tylko niewinne marzenia (utopijne ).W końcu to człowiek a nie pies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srytna skorpio
też żyję ,ale byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose ci
Nie kumam - ktoś Cię szuka na kafe od kilku dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srytna skorpio
Niekumaty może i można nakręcać się pozytywnie o ile jest jakaś nadzieja >U mnie nie ma i skoro trzyma mnie 10 lat ,to chyba tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprytna skorpio to jest na dwie. Tez w pewnym sensie przeżywam miłość platoniczną, myśle o nim w dzień i w nocy. Nie moge się doczekac kiedy go zobaczę,nie jest jakimś moim wymarzonym typem faceta, ale ma to coś w sobie. Te oczka...popatrzeć mogę tylko z wiekszej odległości(trochę śmieszne to co napisałam, ale tak jest). Bardzo chciałabym go poznać ale nie wiem jak podejść do sprawy. Jestem dojrzałą kobietą a mimo to czuje się niepewna, ze coś mogę zrobic nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
szukałam klina i nie znalazłam ......tylko się pociąć zostaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
w dodatku nikkogo to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie obchodzi, ja napisałam jak jest w moim przypadku a nie moge Tobie pomóc bo sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytna skorpio
Nie sądzisz ,że powinno mijac mi? a nie mija i stąd moje niepokoje...Nie zawsze możemy być z kimś ...pytam dalej?jak zrbić by odeszło to niemądre uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×