Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa_24

wstydliwy problem.

Polecane posty

Gość Ewa_24

Mój Mężczyzna od kilku dni ma wysypkę na penisie. ja od pewnego czasu mam dziwne upławy i po wczorajszym stosunku, kiedy skończyl we mnie poczułam straszliwe szczypanie.przeszło po ok.10 min. teraz ona bardzo mnie swędzi, czy wiecie co to może byc? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zrób tak
Prawdopodobnie złapałas grzybicę,idz do gina albo kup sobie w aptece czopki Nystatyna,stosuj rano i wieczorem i zadnego seksu w tym czasie.Twojemu panu prawdopodobnie samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zrób tak
te czopki sa na receptę ale myślę,że dasz rade kupić bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
przez ile czasu powinnismy powstrzymac sie od seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wysypka. Scharakteryzuj mi ją bliżej. To są krostki czy pęcherzyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
krostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
na pewno ani ja ani moj mezczyzna nie zaniedbywamy higieny a szczegolnie osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa_24, czy odczuwasz ty lub twój mężczyzna jakieś dolegliwości (szczególnie pieczenie) podczas oddawania moczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
ja nie, on mi nic o tym nei mowil, a jesli tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
tylko lekarz - samo nie przejdzie. nawet jeżeli objawy znikną same, to infekcja może pozostać utajona. Ty do ginekologa. Twój mężczyna do wenerologa/urologa. nie wolno wam tego zaniedbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być jedna z chorób przenoszonych drogą płciową - rzeżączka. Cześć objawów się zgadza - upławy i pieczenie. Rzeżączkę leczy się antybiotykami. Nie mogę powiedzieć napewno czy to właśnie to, ale na wszelki wypadek powinnaś pójść do lekarza. Najlepiej ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
ale on uwaza ze juz kiedys tak mial, i ze teraz tez juz mu to znika, moze to byly jakies przejsciowe problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
czy jest mozliwosc zeby to nie bylo nic powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
jest możliwe, ze to nic poważnego ale bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie. zaróno Twojej, jak i Twojego faceta pamietaj - samo nie przejdzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, takie cos samo nie przechodzi, bo co ma niby wybic te bakterie i grzyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
a jeżeli on to juz miał kiedyś, to znaczy, że to "siedzi" w nim i od czasu do czasu wyłazi. moze to być np zwykła opryszczka. ale naprawdę, NIE WOLNO WAM TEGO ZIGNOROWAĆ!!! bo nie leczone, a przetrwałe (takie, które przechodzą w stan utajenia) infekcje mogą prowadzić do wielu powikłań, z niepłodnością włącznie (i ja nie straszę:P ja tylko stwierdzam fakty:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
czy jesli nie wenerolog to urolog moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
chodzi mi o lekarza do ktorego ma isc moj facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
uwazam, ze lepiej bedzie jesli moj facet pojdzie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
Nalazłam właśnie do miednicy gorącej wody z octem, solą i odrobiną Ludwika. Pomocze sobie cipke z godzine w tej miksturze (stary sposób Babci) - może przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój mąż powinien pójść do urologa. A ty sama - do ginekologa. Jeżeli przyczyną twoich problemów, Ewo, jest infekcja wirusowa to płukanie cipki nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zrób tak
Słuchaj Ewa,nie bój się to na pewno nic powaznego tylko przypomnij sobie kiedy zaczeły się tobie te upławy.Jezeli ty pierwsza miałas te objawy a dopiero potem twój facet dostał tę wysypkę to na pewno jest grzybica.Weż czopiki ,całe opakowanie,chyba 10 ich jest,zero seksu.Zobaczysz po dwóch dniach odczujesz ulgę ale nie przerywaj kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×