Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszoneria

mole-kuchenne

Polecane posty

Gość ja tez po calym mieszkaniu mi
fruwaja :O jest na nie jakis sposob???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
No właśnie,można coś z tym paskudztwem zrobić?Wyszorowałąm szafki,wszystkie sypkie produkty są szczelnie pozamykane w pudełkach, a te gówienka dalej latają.....ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabellla
Ja też to kupiłam, przykleja się w szafce, ma przyciągać osobniki płci męskiej które się przyklejają do niej. I na razie o dziwo nic nie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda85
Aby pozbyć się moli kuchennych polecam rozłożyć w kuchennych szafkach waciki nasączone olejkiem eterycznym pomarańczowym (do kupienia w aptekach, sklepach z kosmetykami naturalnymi). Zapach piękny, a mole go nie cierpią. No i niestety trzeba zrobić przegląd szafek i wywalanie otwartych produktów sypkich- mąki, kasze, orzechy, migdały, ryż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jilly
Ufff! Mam nowe meble, kuchnia niedawnno odnawiana. Przed 2-tygodniami zobaczylam, ze po drzwiach szafki kuchennej, w ktorej sa szklanki wedruje sobie jakiis bialy robak z czarna glowka... Najpierw zdziwilam sie mocno skad - pomyslalam, ze takie jak z jablek. Tyle tylko, ze je ze wzgledu na fruktoze nie jadam jablek i nie mam ich w domu. Na drugi dzien latalo po domu srebrne cmowate stworzenie. W glowie mojej uderzylo na alarm. Skad to? Zaczelam szukac . Po nitce do klebka. Znalazlam zrodlo w puszce metalowej (oryginalnej) do pieczywa Waza. Tam bylo juz mrowisko z osobnikami w roznych stadiach rozwoju. Nastepne moje kroki to usuniecie wszystkiego co otwarte, mycie szafek. Po tygodniu powtorka. Na tej stronie dowiedzialam sie o poczynaniach innych. Wlosy stanely mi na glowie. Natychmiast powiadomilam meza o waszych - naszych problemach . Wyslalam go do skepu z chemikaliami. Tam polecono nam Spray - ponoc najlepszy w dzialaniu. Nazywa sie to ARDAP ma dzialanie dwojakie - natychmiastowe i kontaktowe przez 6 tygodni. Kosztuje niemalo bo ponad 12 € (mieszkam w Niemczech). Dzis spryskalismy cala kuchnie. Meble, sciany sufit, wszystkie szpary. Teaz wietrze pomieszczenie. Na podlodze leza pajaki (2) , komar, i jeszcze cos. Zaraz odkurze. Bede Was informowala o skutach. Aaaaa. Wczesniej we wszystkich szafkach porozkladalam kawalki drewnaa cedrowego - ponoc tez pomaga. Kosztuje okolo 8 zl. -4 sztuki. Deseczki wlozylam do zmywarki, podkladki z drewna korkowego na pare minut do mikroweli. Trzeba zajrzec rowniez pod np. czajnik, pod wszastko co stalo na wierzchu - pod butelki z olejem itp. tam tez znalazlam czarne "punkty". O wynikach mjej prywatnej ja kontra mole bede was informowac. Mam nadzieje, ze walka okaze sie zwyciestwem dla mnie. Pozdrawiam wszystkich strapionych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×