Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merle...

widziałam byłego z dziewczyna

Polecane posty

Gość merle...

Rozstaliśmy się dwa lata temu. Z mojej winy i to bardzo mojej bo nie mogłam go docenić i byłam bardzo egoistyczna. A tu w mieście go zobaczyłam z inną jak szli przytuleni. On najwyraźniej szczęśliwy. Ale śmiać mi się zachciało w tej chwili że sobie wybrał takiego paszczura. Dużo brzydsza kobieta odemnie, chociarz może nieco szczuplejsza ake twarz to miała nie za łądną. Trochę żal takiego dla takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z opinii
Tylko na taką refleksję było cię stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia gustu!!!!!! pewnie nie jeden by powiedzial ze ty jestes brzydsza i dobrze ze znalazl ładniejsza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóź piękności
pewnie nadal jesteś sama i żal serducho ścisnął? dowartościowujesz sie urodą obecnej lub jej brakiem, a człowiek widać wartościowy wybrał lepszy charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i brzydsza ale na pewno
nie głupsza od ciebie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że przynajmniej Twój były nie patrzy tylko na to co za zewnątrz i bardzo dobre, że go będą c znim nie doceniałaś:) Dzięki temu teraz możę mieć kogoś na kim mu zalezy i kto go docenia bze patrzenia tylko przez pryzmat urody lub jej braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merle...
w ogóle może ja czegoś nie rozumiem. ale Dla ludzi to pewnie normalne tak iść i byc przytulonym czy całować się na ulicy. Gdy ja z nim byłam mogłam zdobyc się co najwyzej za póscie za rękę ale nie chciałam by mnie przytulał przy ludziach czy całował. Wychodzę z założenia że to stanowi bardzo smutny widok dla tych samotnych właśnie. Sama nie chciałabym patrzec na taką parkę. Potem on mi zarzucał że jestem zimna i nieczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jesteś
Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merle...
Ale po prostu sądzic mogłam że znajdzie sobie jakąś ładną dziewczynę. A tu taki paszczur się mu trafił. Może nie jestem idealna ale ładna na pewno :). Tak podobno o mnie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wychodzę z założenia że to stanowi bardzo smutny widok dla tych samotnych właśnie." :O:O:O no żesz nie moge:o i dlatego bedą znim nie tuliłas go na ulicy żeby tym samotnym przykro nie było?:D:D:D:O Powinnaś zostać świętą, że się tak lubiałaś umartwiac i poświęcać na rzecz innych:D:D:D Naprawdę nie wiem czy się teraz śmiac czy płakać:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merle... Ale po prostu sądzic mogłam że znajdzie sobie jakąś ładną dziewczynę. A tu taki paszczur się mu trafił. Może nie jestem idealna ale ładna na pewno . Tak podobno o mnie mówią. chyba to nie twoja sprawa czy ma paszczura czy nie?...widocznie kolesiowi sie podoba skoro z nia jest:D a czytajac twoje wypowiedzi mozna smiało z nich wywnioskowac ze masz bardzo niska samoocene...porownujesz sie do innych i tu jest twoj błąd,bazujesz na wizerunkach innych kobiet,budujac ssobie własne ego(wizerunek) kosztem innych dziewczyn....:O:O:O przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merle...
może i mam ale taka jestem. Właściwie to miał swoje wady. Taki miękki jakiś był ale dobrze mi z nim było. Z drugiej strony jak już było koniec od tamtego czasu sam się konsekwentnie nie odezwał. Nawet jak się spotkaliśmy adresował mnie w tych kilku słowach per Pani już nie samym imieniem. Nie zagadywał a jedynie odpowiadał na moje nawiązanie rozmowy tyle ile musiał a tak to z moją przyjacółką gadał po prostu. I ten jego wzrok. Brrr. Potem jakiś czas później dowiedziałam się że potem kogoś sobie znalazł bo wtedy był jeszcze sam. W ogóle wkurza mnie to jakoś że nie dość że raszpla sobie znalazł to jeszcze mnie konsekwentnie ignorował. Coś czego bym się kiedyś po nim nie spodziewała kiedy dla mnie zrobiłby wszystko niemal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eszcze sam. W ogóle wkurza mnie to jakoś że nie dość że raszpla sobie znalazł to jeszcze mnie konsekwentnie ignorował. wporzo koles🖐️:D...tez bym ignorował nadete i zmanierowane lale:P:P:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia M
hehe no ja tez czesto widuje byłego..tez nie ma ładnej dziewczyny..ale zmienił sie przy niej na lesze:) ja zycze mu jak najlepiej bo zasługuje na piekne zycie niekoniecznie u boku super modelki.Przemysl to..i nie badz taka zazdrosniczka;) przyjdzie czas ze i ty bedziesz taka szczesliwa..:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merle... normalnie poradzilbym ci abys sie na zabieg trepanacji czaszki zapisala (moze by pomoglo) ale obawiam sie ze w twoim przypadku na nic by sie to zdalo skoro wszelkie znaki na niebie i ziemi przekonuja mnie ze jednak w tej czaszce nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merle... normalnie poradzilbym ci abys sie na zabieg trepanacji czaszki zapisala (moze by pomoglo) ale obawiam sie ze w twoim przypadku na nic by sie to zdalo skoro wszelkie znaki na niebie i ziemi przekonuja mnie ze jednak w tej czaszce nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merle...
nie będę. W międzyczasie wyszłam za innego co zrobił mi dziecko. Teraz rozwód wisi na włosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam majtek
bardzo dobrze ze znalazł sobie inną bo ty jestes jakis pustak nie ważne może i jest brzydsza ale z nia jest i to jemu ma sie podobać nie tobie:O Ale po prostu sądzic mogłam że znajdzie sobie jakąś ładną dziewczynę. A tu taki paszczur się mu trafił. Może nie jestem idealna ale ładna na pewno . Tak podobno o mnie mówią. Ja też czasami mówie ludziom że są ładni ...na poprawe humoru a tak na prawdę myśle zupełnie co innego życzę twojemu byłemu udanego nowego związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.li
pewnie gryzie cie , ze ta brzydsza tak mu w glowie zawrocila i on jest z nia tak szczesliwy....a ty no coz...jak sama piszesz...tobie jak na razie zycie sie nie uklada...chociaz jestes ladna..jak o tobie podobno mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×