Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciekWuWUA

najpierw ja ją olewalem teraz.....

Polecane posty

Gość maciekWuWUA

spotykalismy sie i nie zalezalo mi na niej wogole ! teraz kiedy ona doszla do wniosku ze nie ma to sensu to zaczelo mi zalerzec ;/ czemu tak jest?? mysle co robic zeby ją odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów ją zranisz...... ja tak miałam to jest taka chęć zdobycia nie chcesz, żeby ta osoba spotykała się z kims innym, chciałbyś, żeby myślała tlyko o Tobie.. ja kieyds sie umaiwlaam z chlopakiem i go olałam... on pytal co się stało i w ogóle a ja ze nic i tak tez penwie doszedl do wnosiku ze to nie ma sensu i mnie zaczął olewać, wtedy ja się"obudziłam" i stwierdziłam, że mi zależy ale wtedy to już nie miało szans , ale wiem, że to byl palant na podstawie nie tlyko moich doświadczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna swojego chłopka no to właśnie miałam na myśli;P tak więc maaciekwuwua daj sobie z nia spokój, na penwo nie chcialbys zbey ktos co chwile dawal Ci nadzieje a potem odchodizl mając Cie gdzieś, keidyś dorośniesz zbey z kims naprawde byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekWuWUA
chyba masz racje bo czuje ze jak bym ją odzyskal spowrotem to znowu bym ją olewal ;/ bo juz by nie bylo o co sie starac ;/ ale i tak tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no takie kobity - jak olewasz to jestes dla nich wielki bolo, misiu i pan i wladca chore ale tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej tez na Tobie nie zalezało, bo wiekszosc kobiet jest naiwna i ślepa i włazi facetowi do tylka i nie daje odejsc, chyba ze ona jest tym unikatowym procentem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekWuWUA
zalezalo jej na poczatku ale mi nie zalezalo !! czulem ze zalezalo jej i dlatego odpierdalalem Jakbym czul od samego poczatku obojetnosc to bym sie staral do dzis! chyba proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak wtedy miałam, ze czułam gdybym on sie mna ponownie zainteresowal to mialabym go gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jest... dobrze , że sobie dała spokój. może nie dorosłes jeszcze do niczego na powaznie, zreszta myślę, że ja chyba równiez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
widocznie zmęczyła ją walka o ciebie i twoje uczucia i zrezygnowała...ile można walczyć?nie rań jej już...niech sobie ułoży życie bez ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekWuWUA
ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaaa
ogarnij się,albo ją kochasz albo nie bo ktoś inny ci ją zwinie na stałe..i bedzie zdecydowany!Maciiusiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekWuWUA
spoko znajde sobie inną bo nie kocham jej i niechce jej robic problemow tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×