Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia13

wasze cialo po porodzie

Polecane posty

chcialam poruszyc temat o ktorym sie w Polsce praktycznie nie mowi...chodzi o cialo kobiety po porodzie a konkretnie o pochwe...zainteresowalam sie tym ostatnio i okazalo sie ze wiekszosc kobiet ktore rodzily naturalnie ma taki problem....natrafilam tez na opinie panow....ze jest o wiele wiele gorzej...pochwa jest luzna i juz nie jest tak jak dawniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek1984
może i tak niektóre kobiety mają. Ja jestem 2 miesiące po porodzie i nie odczuwam żadnej różnicy. Jest wszystko tak jak było przed porodem. Mój Mąż też mówi, że jest tak samo ciasno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krotochwila
Nie ma żadnej różnicy. Ja mam wrażenie, że to jakieś wymysły zwolenniczek cesarek. U mnie po 2 porodach żadnych zmian. A może to faceci mają za cienkie penisy, co? Na to nie wpadnie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angliczanka
U mnie tragedia...mega luzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie wiem Oczywiste jest to ze pochwa powinna być luźniejsza itd No bo główka ma w końcu te swoje centymetry No ale u mnie to tragedia jest tak ciasno ze jest problem z stosunkiem Moze to przez to ze mam mało śluzu ale nawet zel nawilżający nie pomaga a moze przez to ze mnie od wewnątrz szyli bo strasznie popękałam no nie wiem Być moze jeszcze ta pochwa zrobi mi się luźna czego oczywiście bym nie chciała Hmm a moze wy wiecie o co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×