Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia13

dziewczyny nie rodzcie naturalnie!!!!

Polecane posty

dziewczyny o tym sie nie mowi jak wyglada cialo po porodzie i kazdy zacheca zeby rodzic naturalnie bo to piekne i zdrowe ale nikt nie mowi jak wyglada twoja pochwa pozniej....zainteresowalam sie tym tematem jakis miesiac temu i okazuje sie ze wiekszosc ma tak jak ja!!!!!!ja rodzilam naturalnie 7 lat temu i bede zalowac do konca zycia ze nie zrobilam cesarki ...jest nawet taki temat na forum mozna poczytac....zgroza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w czym masz problem ja rodziłam 9 lat temu i nie anrzekam mąż tez mówi ze jestem ciasniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot glupota.... albo prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym sie wogole nie mowi i kobieta nawet nie wie ze bedzie wygladac 100 razy gorzej ja np nie byklam uswiadomiona w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolisz dziewczyno
rodzilam rok temu i zadnej roznicy w pochwie. widocznie zalezy od ciala. ktos jest ladny z natury albo szpetny i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_
ja tak jak Onk3 nie narzekam. Wszystko jest tak samo jak przed porodem.Nie ma żadnej tzw.luźności o której tyle mitów panuje...Dodam,że urodziłam duże dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do onk 3 masz szczescie naprawde....u wiekszosci jest inaczej bo badam ten temat...rozmawialam tez z facetami....to nie jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naprawde!!!!!to tylko pozazdroscic ja tyle sie naczytalam i wiekszosc ma jednak troche gorzej...ja np tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllllllllllllla
luźna pochwa to efekt niestarannego zszycia krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fakt faktem ze lekarz powinien informowac pacjentke w ciazy ze moze tak sie zdarzyc....wiem ze na zachodzie tak jest i wiele kobiet wybiera cesarke....u mnie w rodzinie 2 siostry cioteczne mialy cesarki prywatnie...jedna ma 2 dzieci druga 3 i ja sie dziwilam dlaczego.....myslalam ze sa glupie i tyle a teraz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko dla chlopow robicie .
Dziecko niewazne wazne aby bylo co ruchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllllllllllllla
na zachodzie nie nacinają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób sobie plastykę
pochwy, jak masz taki problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze urodzilam naturalnie to najwiekszy blad mojego zycia i naprawde pomyslcie ciezarne albo chociaz zainteresujcie sie....poczytajcie na forach czy cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już coś to
nie dla "chłopów" tylko dla siebie.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez przeraża
poród naturalny.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie to jak ja urodzilam 2 dzieci naturalnie to co studnie powinnam miec??? chyba jestem jakas inna ale u mnie nie ma zadnej roznicy miedzy tym co teraz a miedzy tym co bylo przed porodami... a jesli ty masz jakies problemy proponuje pocwiczyc troche tamte miesnie i bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLASTYKA POCHWY KOSZTUJE Z 5 tys. a i tak babki wala do tych klinik jak cholera i to mlode matki.....ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko dla chlopow robicie .
Taak..aby facet mial komtort. Mlode to i glupie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa dla faceta
jasne....a zresztą myśl sobie co chcesz. wolę sobie oszczędzić męczarni trwającej kilka-kilkanaście godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby obydwoje mieli komfort...nie chodzi o chlopa tylko....ale ja juz nie czuje sie tak kobieca jak kiedys oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
faceci z kompleksem penisa zwalaja na kobiete ze ma luz w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tobie Soniu się przydarzyło, że tak krzyczysz? Albo znasz to tylko z głupich wypowiedzi na forum, albo miałaś wyjątkowego pecha, że coś tam... No własnie - co ci tak przeszkadza po porodzie naturalnym? Rodziłam dwoje dzieci, jedno 4.010, drugie 3.980. Żadnej \"rozklapiochy\" ani ja ani mąż nie zauwazyliśmy. Wszystko wróciło do stanu z przed ciąży. Więc o czym ty mówisz? Piszesz o 3 dzieci przez cesarkę. To przecież niemożliwe, żaden lekarz by się nie zgodził, bo powłoki brzuszne moga się rozejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce nikogo prowokowac ani obrazac bo sama jestem matka ale tak jak pisalam to byl najwiekszy blad i nawet nie wiedzialam ze tak moze byc i naprawde wiele kobiet tak ma.......DZIEWCZYNA TYLKO CESARKA chyba ze macie to gdzies...dla mnie cialo jest jednak wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
fankom cesarek na przestrogę: znajoma dziewczyna podczas cesarki parę lat ( renomowana klinika) temu została odkorowana wskutek błędu anestezjologa. Do dziś jest warzywem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
tak-a na cesarce lekarz strzeli ci taki "usmiech" ze zostanie ci do konca zycia i nawet pantalony tego nie zasłonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa dla faceta... a wiesz co to jest cesarskie ciecie??? to jest operacja i jesli myslisz ze po niej sie nie cierpi to jestes w bledzie... ja tam wolalam sie pomeczyc te kilka godzin porodu silami natury niz te kilka dni po porodzie przez cesarskie ciecie... ale to akurat juz dyskusja na inny temat... ale radze poglebic swoja wiedze w tej dziedzinie bo po cc wcale nie jest tak kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×