Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia13

dziewczyny nie rodzcie naturalnie!!!!

Polecane posty

a propo kilku cesarek. Jak byłam po pierwszym porodzie to leżałam z babeczką,która też miała 3 cesarkę. Lekarz jej w bardzo niemiły sposób powiedział, że ma dać sobie już spokój z robieniem dzieci bo 4 cesarka prawdopodobnie zakończy się w kostnicy.Byłam w szoku z powodu jego chamstwa!!! Biedna się popłakała. Mógł ją trochę delikatniej przestrzec o ewentualnych powikłaniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób sobie plastykę
teraz to już Ci powinno być wszystko jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o cialo i jak potem wygladasz a nie o braku sily po porodzie czy cos....bo to juz masz do konca zycia ....albo plastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__Edynburg
ja po cc wstałam po 22 h, dziekco karmiłam piersią od samego początku pól godziny po urodzeniu, znieczulenei w kręgosłup, byłam świadoma,mąż był ze mną siedział przy mnie,trzymał za rękę... w domu byliśmy po 4 dniach. fakt trochę dłużej dochodizłam do siebie , ale wolę cc niż naturalnie. jednak cc na zyczenie nie popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lezalam z dziewczyna po cesarce i nie bylo tak zle....zajmowala sie dzieckiem...karmila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__Edynburg
każdy rodzja porodu ma swoje3 - i +. I każda z nas ma inne ciało, inne powikłania... proste i po co się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fakt faktem ze jak ktora ma wiecej kasy to czesto zamawia sobie cesarke....ciekawe dlaczego...oczywiscie jak nie ma zadnych przeciwwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd te informacje. Żadna z ze znajomych mi kobiet nie czuje różnicy po porodzie. Ja też mimo, że urodziłam 4 kilogramowe dziecko, a jestem 8 tygodni po porodzie. Trzeba było ćwiczyć mięśnie w ciąży i po porodzie, to by może nie było problemu. Albo może trafiłaś na lekarza, który miał problemy z szyciem i brzydko cię zacerował :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwefjwefjef
która ma więcej kasy rodzi ze znieczuleniem zewnątrz oponowym i dba to, aby miała prawidłowo zszyte krocze. A cesarka to zwykła operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_
jak dla mnie to cesarke na życzenie zamawiają sobie wygodne panienki, które boją się bólu i liczą, że lekarz odwali za nie całą robotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę musiała kiedyś rodzić to tylko i wyłącznie cesarka. nie zniosłabym bólu przy porodzie, a dużo sie o tym naczytałam i nasłuchałam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj juz spokoj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllllllek
coccinellexxx- to będziesz miała po cesarce paskudną bliznę i mąż znajdzie sobie inną.he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehheeeeeeeeeeee
Hehehe jesteś lekarzem ginekologiem któemu nikt nie chce płacić za cesarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe ciekawe ze naprawde wszystko jest takie super jak przed ciaza....dalej jestescie piekne zgrabne i powabne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa wielkie blizny
nie mailas cesarki wiec sie nie wypowiadaj na temat blizn. moze kilkadziesiąt lat temu zostawały wielkie slady po cesarce teraz to nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko ktos kompletnie pozbawio
pozbawiony wiedzy na ten temat może uważać, że cesarkę się robi z wygodnictwa i strachu przed bólem :O A jesli chodzi o temat- chciałam rodzić naturalnie, wyszło inaczej- cc przy zanikającym tętni płodu. Nie leżałam kilka dni, wstałam po 12 godzinach. Nie narzekam, jesli chodzi o stan mojej pochwy- jest ciaśniejsza niż przed ciążą, ale nikomu nie polecam cięcia, a wręcz odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu jest przecież mowa
o cc na zyczenie,m a nie ze wskazań medycznych :o więc nie rozumiem tej uwagi >>>> Tylko ktos kompletnie pozbawio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie blizn- czasy się zmieniły. to juz nie jest wielka szpecąca krecha idąca od pępka w dół... ja mam ledwie widoczną, ładnie wygojoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widac soniu twoje badania nt. luznosci pochwy po porodzie sa jakies trefne bo dziewczyny ktore sie tu wypowiadaja w wiekszosci nie maja z tym problemow... moze u ciebie jest inaczej ale uwierz ze to naprawde sporadyczny przypadek... jesli chodzi za to o blizny pooperacyjne to ja bym miala napewno brzydka i zrobilby mi sie bliznowiec... wiem bo mam taka skore ze robia mi sie zrosty... mialam juz 2 operacje i blizny po nich mam okropne pomimo smarowania cudaczenia itp. taka po prostu moja natura nie jeden lekarz mi juz to powiedzial... wiec po cc blizne mialabym paskudna... a poza tym zycze powodzenia wszystkim tym ktore mysla ze boli tylko porod naturalny a cesarka nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×