Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanek kciuka...

kciukiemmm szukam cieee

Polecane posty

Gość fanek kciuka...

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...
ooo odpowiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...
" bo przeczytalem tu ze masz problemy ze swoim i chcialem spytac czy cos tak powazne??? pamietam jak mialas taki fajny topik o waszej milosc ladnie sie czytalo..." zle jest miedzy wami?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...
pytam powaznnie, a bylem jednym z broniacych cie... a tamte chyba nie byly gowniary:D ale mniejsza o to..:P fajnie sie czytalo o takiej milosci i bylem w szoku jak zobaczylem ze masz jhakies problemy z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek kciuka...
ehhh:( mam nadzijee ze wyjasnicie sobie wszytsko i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam mloda jak swojego poznalam bo on mial 21 prawie a ja 15 i jestesmy razem do dzis:) ja mam 19:)juz zareczeni i za 2 latka slub chcemy wziac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanek kciuka--> skoro mnie broniłeś, to miałeś czarny nick, bo pomarańczow na mnie jechali. mogę wiedzieć jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam 19, 4 lata bycia ze sobą prawie. 3 mieszkania razem. ale ślubu ani zaręczyn nie będzie, bo nie chcemy i nie możemy (tzn Mój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy razem rok na razie u rodzicow moich bo oni wyjechali rok temu a na poczatku nowego roku chcemy sobie cos wynajac bo rodzice niedlugo wracaja:) a zareczyny byly bo moj chcial tzn zaskoczyl mnie, ja sie nie spodziewalam:D no i wlasnie za ok 2 lata bedzie slub i moze tez dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko? moje dziecko będzie za kilka lat. jeszcze chcę się wyszaleć:) studia itd ok 30 sobie zrobimy (tzn mojej 30tki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze twojej:D ja na studia nie ide tylko na studium kosmetyczne bo na takie studia niestety sie nie dostane bo mature zdawalam nie z tych przedmiotow co sa potrzebne:( ale po tej szkole moze cos jescze pomysle:) moj bedzie juz mial swoje lata(26) wiec mysle ze to bedzie tak w sam raz na poczecie dzidziusia i slub:) oczywiscie jesli bede miec stala prace ale mysle ze tak:) ja juz sie wyszalalam wiec wiecej juz mi nie trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wiku 19 lat sie wyszalałaś? ja mam nadal igeń w dupie, mój jeszcze większy. a też swoje już będzie miał, bo 37 na początku 2009r skończy:) a facet może zapładniac prawie w każdym wieku. oczyiście licze się z tym, że mój maleńki dzidzius będzie miał ojca pod 50tkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyszalalam sie:) ale ja od zawsze bylam, taka ze nie lubilam biegac po imprezach itp wolalam posiedziec w domku:) no musze przyznac ze mlodego tatusia nie bedzie twoja dzidzia miec ale wazne ze bedzie kochana:) moj tez jest taki ze nie lubi szalec itp.. mysle ze jakby byl inny to nie oswiadczyl by mi sie tak szybko i nie chcialby slubu i dziecka tez tak wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znaleźć linka do mojego tematu... a zakładek go już wywaliłam, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi się teraz przypomniało o nim, jeszcze poszukam. a co do Twego dziecka, jakąś propozycję imienia macie?? lubie słuchać o imionach dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiec tak :) chcialabym baaardzo dziewczynke i mam takie imiona: zuzia, amelka( jesli urodze przed moja siostra:D ), karolina,emilka,majka mi sie tez podoba, a dla chlopca nie wiem ale moze jacek, michal, nie zastanawialm sie nad meskimi imionami bo chcialabym pannice miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, amelka to takie popularne ostanio, ale ogólnie fajne propozycje. a ja właśnie wolałabym chłopca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×