Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanek kciuka...

kciukiemmm szukam cieee

Polecane posty

no to raczje odpadaa:P ja chłopca chcę Alberta lub Błażeja. a dziewczynkę (no jeśli już bedzie panienka) to Urszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszula to świetne imię, ale w zdrobnieniu jeśli już to Urszulka, Uli albo no nie wiem, coś wymyśle za 10 lat jak już urodze. a co do chłopców, to rzeczywiście, żadnego alberta nie znam nawet ze słyszenia, a Błażeja jednego:) ale chyba bardziej Albert mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jak masz na imie? czytałam w necie, że jeśli rodzice mają pierdolca na punkcie starych imion (do tego są jakieś wykształceni, zę wolą takie a nie te dziwadła), to ich dzieci też tak mają. u mnie byl ten pierdolec i nam wszystkim (2rodzeństwa mam) to zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie cierpię marysi:p wolę MAria, przyjaciółki wołają Maryś, Mój też (On to wymyslił i one to wzieły od niego) a reszta niech mów Maria i jest sii:) u mnie jeszcze Helenka i Adaś:P to moje rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas tez myslalam nad takim imieniem dla chlopca ale zle mi sie kojarzy:D moj mowi natalia ale przewaznie skarbie albo mysiu(omg:D ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Mój ma 2 ulubione, ale nie zdradzę, bo te nasze ,,imionka'' to nasza tajemnica. teraz to ja muszę lecięć, dodaję do zakładek i wracam tu jutro:) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×