Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miska www

czy macie w domu firanki nie tylko białe?

Polecane posty

Gość miska www

np.średni beż jak się prezentują na oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam żólte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie mam wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma np. z bawelnianego muslinu takie kremowe, i jak dla mnie to pieknie wygladaja, osobiscie nie lubie czysto bialych firanek i stylonowych, sama na razie nie mam zadnych ... :o mysle, ze to trzeba dopasowac do ogolnego stylu wystroju, kolorystyki, jak kolory sa zimne, to faktycznie moze lepiej wygladac biala firanka, jak cieple, to kremowa, albo jakis b. jasny odcien zgrany z reszta wystroju i przede wszystkim stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska www
dziś kupiłam beżowe firanki i jakoś dziwnie wygląda na oknie trochę mi smutno bo jednak troche kasy poszlo jutro poniosę do krawcowej,może jak będą już z taśmą i skrócone to będzie lepiej.Może trzeba się przyzwyczić.dodam jeszcze że są z organzy kreszowanej,wzór delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RH
Jestem tradycjonalistką w tym względzie......mają być białe i ładnie wyglądać zewnątrz. Kupiłam kiedyś za pól trzynastki firany ekri, ludu nie dosyć że z zewnątrz wyglądały jak brudne to od środka jak bandaż. Ja mam teraz bardzo odważne - jak na mnie -w dużym pokoju, w bratki pomarańczowe, ale za to ściany bardzo jasne bez wyrazu.....ja nawet patrzyłam aby firany z zewnątrz pasowały do elewacji. Są tam firany i nie tylko zobaczcie www.m137.fotosik.pl Milo mi będzie jak skomentujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dojeżdżacie
moja koleżanka wydała kupę kasy na jej zdaniem przepiękne kremowe firanki. ładnie to one wyglądały zanim je założyła Na oknach wyglądają jak brudne :/ a w pokoju jest ciemno i jakoś nieprzytulnie Białe można też kupić śliczne, poza tym klasyka sprawdza sie zawsze - pamietajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska www
do RH ładne te twoje firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralarla
a ja mam ciemno-brązowe ale bardzo cienkie. W domu wyglądaja zjawiskowo, zwlaszcza gdy swieci słońce ale z ulicy to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RH ładne firnaki
ogólnie ładny dome. Do jenej rzeczy chciałabym się przyczepić. Obraz/reprodukcja przedstawiająca Jezusa- powieszona w salonie nad kanapą- jak mniemam na przeciw telewizora! (Na jednym ze zdjęc leży ktoś na kanapie- domyślam się, ze oglądając coś w TV) Raz, że wizualnie całość jest źle wyważona- Tzn kanapa jest zbyt obszerna i w odważnym kolorze by powiesić nad nią mały obraz w delikatnych ramach, a dwa, że kłóci mi się ta walka Jezusa z telewizorem. Ja proponowałabym powiesić tam dużych rozmiarów pejzaż w szerokich ciemnych, drewnianych ramach- bez zdobień. Masywna rama z samą fazą. Obraz z wizerunkiem Jezusa lepiej umieścić w jadalni bądź innym miejscu gdzie nie będzie przytłoczony przez inne rzeczy. Najlepiej na krótkiej ścianie, gdzoie stanowiłby punkt centralny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska www
do trarala uratowałaś mi zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
firanki maja ładnie wyglądać wewnatrz i podobac sie domowniko. no chyba ze to stylowy domek ;) ja w bloku mam ecru i są super. tylko sciany do tego w doważnym kolorze [pomaranczowym no i uwazam zeby nic bialegow pokoju nie bylo - na przykład obrusa, bo wtedy firanki ecru wygladaja jak brudne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w moim pokoju mam ecru, takie szydełkowane jakby \"babcine\". Sufit mam też lekko kremowy, ściany lawendowe i moim zdaniem wygląda super. A do kompletu do firanek mam taki babciny obrus na stoliku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RH
Dziękuję za uwagi i pochwały.Rzeczywiście dobrze kogoś z zewnątrz posłuchać. Jak ktoś ma ochotę jeszcze obejrzeć to zapraszam - mój dom, firanki i cała reszta umeblowania www.m137.fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgt
rh ale zajebisty dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska www
dziś odebrałam swoje beżowe firanki od krawcowej wyglądaja tak jak napisala jedna zdziewczyn zjawiskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RH masz piękny dom ale na
Twoim miejscu nie chwaliłabym się nim tak na forum, w internecie nie jesteś całkiem anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1975 lola
Ja mam rozowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA SOBIE MYSLE
niestety..mi nie podoba sie dom na zdjeciach....wnetrze jest surowe...firanki..oj..jak dla mnie..blyszcza pomarancza nie znosze polyskliwych materialow...jestem za natura...len..lutno..i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
dom wyglada jak pensjonat - zadnej rewelacji. ja mam firanko-zaslonki ecru - pasuja do wnetrza - wydaje mi sie ze wszystko zalezy od scian i mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podoba bardzo.Choć z obrazem się zgodzę,powinien wisieć jakoś tak bardziej kameralnie żeby sam w sobie był elementem dominującym.Teraz to troszkę jakby jest ot tak,\"zawieszony,bo nie bylo gdzie go dać\".Ale inne duperelki i obrazki doskonale dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrrry
dom wyglada jak sklep meblowy gdzie sa powrzucane rozne meble i tyle..., ale jedno musze przyznac-jest czysciutko-jasno-wazne zeby mieszkancom sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezma
Polecam firaneczki z Centrum Firan w Strzyżowie, mają super produkty - przede wszystkim dobre jakościowo. Możesz przejrzeć w ich sklepie stacjonarnym, albo tym internetowym: https://centrumfiran.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×