Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona na maxa

plisssssss jakies pomysly

Polecane posty

Gość no właśnie daj sobie siana
nie rozśmieszajce mnie minutnik dorosłemu facetowi który jest uzależniony.... mój robił tak samo i zawsze słyszałam magiczne słowo: "ZARAZ" posprząta zaraz, wyniesie śmieci zaraz, itd czyli w zasadzie nie zrobi tego nigdy i będzie czekał aż się wkurzę i zrobię to sama za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopisik
wlasnie mam ten sam problem!!!:) ze slowem zaraz zawsze jak go o cos prosilam bylo zaraz, za chwile, potem wczoraj on chcial zeby, mu pomogla w cym( nawet jest ten problen na innym topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
dlugopisik, wiesz t niemozliwe, bo on zwykle gra jedna gre, ktora kwalifikuje go do nastepnej, nie daj boze przegapic, za niektore placi, to juz w ogole nie daj boze i tak z jednej w druga niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
tak to magiczne slowo zaraz moj to juz zadnych slow nie uzywa tylko fold, bet, raise and call heheheheheheh padne ze smiechu ale fajnie, ze tu zajrzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopisik
acha, ale widze ze obeznana jestes. :) Ale wyczytakam jedno bardzo pozytywne zdanie, dzieki ktorym az tak bardzo nie powinnas sie martwic: Ze chce zebys przy nim siedziala i patrzala i on Ci wszystko tlumaczy. To znak ze : albo jestes dla niego wazna i ze jak zabije kilka potwrow lub pokona rywali to bedzie wielki w twoich oczach. lub ze (i ta opcja gorsza ) ze chce cie uciszyc:) A wiesz siadz razem z nim i siedz tak codziennie nie gotuj nic nie kupuj nie pierz i wtedy nie bdzie mial co na dupe wlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne rozwiązanie
to olac i czekac kiedy zauważy na mojego pomogło gdy sama uzależniłam się od kafe i nagle stwierdził że wolę siedzic w kompie niż z nim odczuł to potrójnie bo nie dość że: nie reagowałam gdy mnie zagadywał lub póbował odciągnąc od kompa.... nie nadskakiwałam mu wyuprzedzając jego oczekiwania (soczku, misiu ? a może herbatkę a może budyń ?) no i najważniejsze blokowałam dostęp do jedynego kompa.... wtedy sam zaczął się wkurzac i niecierpliwic tym że całe dnie spędzam przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopisik
jezu ale sie usmialam jak by Ci faceci wiedzieli co my o nich gadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne rozwiązanie
Jedno jest pewne jak facet odkryje że nie ma kto zrobic jedzenia i posprzątac to mu się oczka otworzą.... mówi się że faceci okazują miłość gestami a nie słowami....i pewnie dlatego jak się do nich mówi nie słyszą.....za to bardzo łatwo odczytują czyny....nie ma obiadu...coś jest nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzialam i pisalam do was i on zrobil mi kolacyjke i podawal mi przez barek .. i wolal mnie chyba z 5 razy a ja tylko "ZARAZ!!" postawcie sie czasem w jego sytuacji... i nie popadajmy w skrajnosci.. nie sprzata nie gotuje i tak dalej.. cholera:P... u mnie w domu jest tak ze ja zmywam podlogi ja wieszam pranie i zajmuje si eporzadkami.. gotujemy na zmiane:)... ale jesli poprosze o cos to z reguly nie odmawia... ja robie wiecej bo nie chce mi sie jego o to prosic.. jak chcesz zeby poscielil lozko "odswietnie" raz w tygodniu... to popros! ;) a jak nie to sama posciel a jego wygon:D... pamietajcie ze nerwami niczego u swojego mezczyzny nie osiagniecie.. predzej przekupstwem badz zrobieniem z siebie bidnego niewiniatka..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
ja tez sie usmialam do lez, no nic tylko siedzie i rycze ze smiechu, faktycznie zeby oni wiedzieli hehehhe buahahahaha o rany nie moge a powaznie siedzialam z nim tydzien, w lozku tak smiejcie sie siedzialam i gapilam sie, wyskakiwalam tylko po cos do picia i zarcia, i dalej sie gapilam, to wtedy mi konto zalozyl, siedielismy hehehehe obok, tylek przy tylku, laptop przy laptopie heheheheh jeden dzien i stracilam $50 , call, bet raise co lepsze rozdanie, hehehehe ale sie wkurwial, ze nie mysle, ze bez sensu gram, o sorki raz udalo mi sie wygrac $20, zajelam wtedy 2 miejsce, tomnie rozochocilo i dalej gralam, az wszystko przegralam, to wtedy kazal mi mowic jakie mam karty i co chce zrobic, wtedy on mnie popawial a plusy tego byly takie, ze w kuchni nie bylo juz czystych naczyc, stosy nie popranej odziezy, nie odkuzone innymi slowy balagan, ze sprzatalam pozniej 2 dni hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne rozwiązanie
wkurwiona, umrzecie z głodu i brudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ludzie
a w co gra? pytanie całkiem poważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxa
ale ten pomysl z tym wychodzniem, zaniedbaniem go jest swietny, zastopsuje go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×