Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *********ONA20**********

CHCE OD NIEGO ODEJSC-NIE POTRAFIE....co mam robic

Polecane posty

Gość *********ONA20**********

jestem z chlopakiem juz ponad 2 lata... moze to i krotko jednak wiele nas laczy. Z nim przezylam wszystko poraz pierwszy... (od sexu po powazny sprawy) .Kiedys , rok temu w wakacje zostawil mnie na tydzien dla innej poczym wrocil do mnie. to byl dla mnie straszny okres... nie chcialo mi sie zyc doslownie - choc zanim to sie stalo wydawalo mi sie nie do pomyslenia to, ze mozna sie tak czuc....ze czlowiek straci ochote na cokolwiek co wczesniej sprawialo mu radosc. jednak ostatnio .. od mniej wiecej 5 miesiecy cos jest nie tak i nie wiem co sie dzieje. chodzi na dyskoteki beze mnie a nawet! mi o tym nie mowi. W wakacje pracowalam do 2-3 w nocy, kiedys chcialam zeby przyjechal po mnie przeciez on ma blisko ... napisal ze spi. a potem okazalo sie ze poszedl ze znajomymi. Dzis dowiedzaialam sie od znajomych ze wtedy sie calowal z jakas tam dziewczyna...zabolalo. na dodatek obchodzimy dzis nasze swieto.. a on powiedzial ze narazie jest u znajomych i potem o 21 bedzie w domu bo chce isc spac bo rano wstaje do pracy... a niedawno napisal ze bedzie pozniej jednak... oklamuje mnie wiem o tym doskonale... UWIERZCIE CZESCIEJ PLACZE NIZ SIE SMIEJE... WYMIENILAM TU TYLKO KAWALEK TEGO JAK JEST.... ale kiedy jest miedzy nami w porzadku... wtedy nie chce byc sama. chce byc z nim. chce odejsc. nie potrafie. nie umiem chyba zyc bez niego. kiedy chce zerwac czuje sie jak rok temu bez niego - bardzo zle. w sumie nic nie ma dla mnie wtedy znaczenia. ale kiedy jestem z nim i placze bo nie wytrzymuje .... wtedy chce go zostawic. nie potrafie... a wiem ze to toksyczny zwiazek... co powinnam zrobic... koles ktorego kocham ma mnie gdzies.. a ja juz ne wiem co mam robic......pomozcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********ONA20**********
prosze ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no to olej goscia... nie bedzie lekko.. ale z nim tez nie.. no i wez sie nie przejmuj jak z kims sie wszystko ma po raz pierwszy czy to zwaizek czy cos to prawie zawsze musi nie wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ona
dziewczyno mam podobno sytuacje ... mam go dosc! ale nie potrafie nic zrobic boje sie podjac jakakolwiek decyzje sama potrzebuje pomocy podaj swojego emaila pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ludzie
olej palanta i to jak najszybciej! KAŻdy zasługuje na prawdziwa milosc....nie jakies oszustwa,klamstwa itd. Rzuc go,rzuc go i jeszcze raz rzuc go!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeej
odejdz od niego. a skad wiesz?moze on teraz jest u innej panienki? sama sie oszukujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, coś mi się wydaje, że jesteś z tych, co najpierw muszą porządnie dostać od faceta w tyłek, tak, że aż ślad zostanie (niestety), żeby zrozumieć pewne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
żeby przezwyciężyć swój strach, trzeba stanąć z nim oko w oko stań ze swoim lękiem twarzą w twarz - staw czoła samotności gdy to zrobisz, zobaczysz jaka jesteś silna i na ile CIę stać a stać Cię na wiele nie bój się walczyć o siebie walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×