Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leonka167

KUŹWA! jak ja wam wszystkim cholernie zazdroszcze! docencie to co macie!

Polecane posty

Gość Leonka167

moi rodzice pracuja cale dnie...dla mnie. okej...wyprowaja sobie flaki dla mnie;/ ale ja nie jestem osoba ktora swiat materialny czyni szczesliwa... nie pamietam kiedy mnie przytulili czy pocieszyli...to nie ten typ ludzi. sa dla mnie niemili, czasem ich jedno slowo potrafi tak zranic... wg nich mam wszystko, kase, komputer nowy, komorke.. ale ja pierdole.. ja mająć WSZYSTKO nie mam nic! nie uklada mi sie z ludzmi, nie mam kogos kto mnie przytuli kiedy mi zle... choruje na samotnosc;( a to straszna choroba ktorej nikomu nie zycze. jak widze szczesliwych ludzi, mlode malzenstwo z dzieckiem, czy pare szczesliwych nastolatkow na przystanku to momentalnie mam lzy w oczach...ZAZDROSZCZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehhe slonko
to dopiero poczatek :) zazdroszzcze ci ze na ta chwile masz takie problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebne jest slowo
Znowu ty? A czemu nie potrafisz sie dogadac z ludzmi w twoim wieku, z twoja klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebne jest slowo
Jak rodzice maja kase to mozesz imprezowac, spedzac czas z przyjaciolmi w wielu miejscach, knajpach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonka167
mam w sobie taki dar ze ludzie niby za to ze jestem mila odplacaja sie tym samym ale na mnie LEJA! sami nigdy sie nie odewa...ewentualnie juz jak ja zagadam.. leja na mnie! :( cos mam w sobie zjebanego co ludziom nie odpowiada. chora jestem 2 tydzien...nikt nie zapytal nawet z klasy co sie dzieje... jak poprosilam o ksiazki to... wiecie.. wszystko fajnie dopuki sie ludzi o cos nie poprosi! grzecznie odmowili bo maja nauka bo to bo tamto.. w dupie mnie maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonka167
Jak rodzice maja kase to mozesz imprezowac, spedzac czas z przyjaciolmi w wielu miejscach, knajpach " otoz tak... siedze w domu na dupie.. kiedys wychodzilam na sile, ale poprostu nie ma z kim... z jakimi przyjaciolmi? kazdy ma kogos do pary... nie maja juz czasu dla mnie. a jak jestesmy razem raz na rok w gronie to mecze sie psychicznie patrzac jak milosc kwitnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebne jest slowo
kazdy ma kogos do pary-w tym wieku? Chyba przesadzas. W kazdym razie szukaj przyjaciol nie siedz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonka167
gdzie mam ich do cholery suzkac no ? na ulice wyjsc, chodzic po pubach kawiarniach... sama po dyskotekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonka167
siedze tu bo mAm ochote pogadac a nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas7pn
Odezwij sie jutro -dzisiaj juz za pozno ludzie ida do pracy albo szkoly. Na pewno ktos sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaaaka
Słuchaj, wiadomo że Ci teraz przykro itp. ale to co piszesz to nic nowego. Takie życie. Kiedyś miałam podobną sytuację, z tym że osoba którą miałam za dobrą koleżankę w klasie narobiła mi niezłego syfu... Wiedziała że choruję (oczywiście sama się nie zainteresowała tym) ale na pytanie nauczyciela czemu mnie nie ma odpowiedziała:\"A bo jej sie nie chce do szkoły chodzić i woli wagarować\". Dowiedziałam się tego pierwszego dnia w szkole po mojej chorobie o innych życzliwych :o A i u tego nauczyciela miałam przerąbane do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×