Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

be_happy

Zdradzał mnie od maja

Polecane posty

Gość komiczne ale pierdzielisz
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem prawnikiem :P ale to nic nie zmienia - autorka dowiedziala sie o zdradzie z powodu dziecka... gdyby nie było dziecka, jej facet nie przyznałby sie i ona nadal żyałby w szczesliwej nieswiadomosci.. zatem to dziecko doprowadziło do ujawnienia zdrady i piszac o wdepnieciu w gówno, obciążasz, być moze nieswiadomie, ale jednak, to nienarodzone i niewinne dziecię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne ale pierdzielisz
ciekawe komiczne że nikt inny tego tak nie odbiera, tylko ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś Ty wiedział jak
nieświadomie robisz z siebie palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś Ty wiedział jak
komiczne próbuje prowokować ,taki nasz forumowy prowokatorek, poszukiwacz dziurek w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOmiczne co z ciebie za prawnik, skora całymi dniami siedzisz na kafe??? :P :D Zero spraw, zero klientów...tylko kafeteria i kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
nie śmiałabym obciążyć takim 'gównianym' przydomkiem żadnego dziecięcia - zatem wyłączenie zostało poczynione...:-) proszę zaprotokołować i procedujmy dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne naogladalas sie moja suczko za duzo anny mari wesolowskiej w tvn-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co z ciebie za prawnik, skora całymi dniami siedzisz na kafe???" ja tu siedze co najwyzej 3 godziny... tylko po prostu cokolwiek napisze, robi sie afera :D:D Inni ludzie nie sa tak zauwazalni, wiec sie wydaje, ze jestem tu niewiadomo ile... a pracy mam tyle, by móc sie obijac ciezko tyrałem jakies 10 lat... teraz juz nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież widać że komiczne
to musztarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna maria wesołowska jest dość żałosna i doprawdy nie pojmuje czemu dostała zgode na takie show, w ktorym na dodatek robi kardynalne błędy proceduralne, ktore nawet ja - osoba nie zajmujaca sie w ogole prawem procesowym, a tylko materialnym, dostrzegam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
nie cierpię notariuszy... mam złe doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś256
A ja zdradziłem żonę po 4 latach - raz, żałowałem , ale wpędziłą mniew taki stan, w taki głód sexualny, przez to że się ze mną nie kochał i była dla mnie zimna, że tylko ona mogła mnie powstrzymać, ale nie zrobiła tego. Zrobiłem to raz, beż żadnej wpadki i bez świadków, a żonie powiedziłem, bo nie potrafię oszukiwać, kogoś kogo pokochałem. Różni są faceci, sale jest też spora grupa takich, co nigdy by nie zdradziłą swoich żon, gdyby one tylko okazywały im trochę czułości, takiego porostu damskiego zinteresowania się mężczyzną i częściej się z nimi kochały. Pozdrawiam wszystkich niedopieszczanych przez swoje żony i zdesperownych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ale fakt faktem ze kimkolwiek tam jestes zerznalbym ciebie fest! tak porzadnie na twoim biurku konczac na twojej buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
prawnicy sa specyficzną grupą zawodową - obok lekarzy i nauczycieli, są trudni w prowadzeniu dyskusji i za Chiny Ludowe nie lubią się przyznawać do błędów, czy do braków w wiedzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr Big - rozumiem, że długi pobyt w więzieniu zmienił Twoje preferencje i masz skaze... nie winie Cie za to, ale odpowiem pozytywnie na Twoje amory... a co do prawnikow... to nie specyficzna grupa, tylko połączenie chamstwa, snobizmu i mesjanizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes jak rytual, caly pokoj mam powywieszany twoimi cudownymi odpowiedziami z kafe... do tego mam swiece ktore odpalam wchodzac na kafe i szukajac kazdej kolejnej twojej wypowiedzi. w sadzie nawet mam uklady z woznym ze jak jestes w wc to on nagrywa dyktafonem zjawiska wystepujace w twojej lozy. wiec wiem wszystko..... tylko dopasc i zruchac jak pies suke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy zakladasz topik to odpalam specjalne kadzidla ktore nabylem na ruskim targu o smaku guana i namietnie je wacham, dotykajac sie w tym samym czasie po swoim sutku doprowadzajac sie do kulminacyjnego momentu w ktorym uraniam pare kropli moczu na twoj widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz sikałem w sądzie jakies 3 lata temu... czyli wtedy, gdy Ty we Wronkach poznawałes uroki upuszczenia mydła w kostce na śliską podłogę prysznica i towarzyszące im proste, męskie ale jednak czułosci - jedyne jakich mogłeś tam oczekiwać :P cos Cie ten woźny kantuje chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×