Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

be_happy

Zdradzał mnie od maja

Polecane posty

ale cos z tym wiezieniem mi wkrecasz i wkrecasz... czyzby twoim fetyszem byly kajdanki, cela, prycza, ciemne miejsca i grupa nie umytych wyzwolonych schapanych facetow z kutasamiw lapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
grupa debili wcisnela sie w temat zaczynajac swoje chore filozoficzne wywody, nawet autorka juz zniknela i przestala sie wypowiadac bo wkroczyla sfora z kafeterii i pierdoli chore farmazony! kurwa te wasze dialogi sa niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee zdrada jak zdrada, chyba wazniejsze jest to ze mozemy pomarzyc o komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, badz tak uprzejmy i podaj dokladny namiar na kancelarie oraz swoje nazwisko, bym wiedziala jakie miejsca omijac szerokim łukiem w obawie przed zarazeniem sie angielska satyra w wydaniu najgorszym. Po Twoich wypowiedziach wnioskuje, ze jestes na tyle odwazna osoba, ze nie znajdziesz wymówki/udasz durna by nie spelnic mojej prosby, no chyba, ze jestes zwyczajnie dobry tylko i wylacznie w anonimowej gadce. A odnoszac sie do odwagi o której pisze wyzej chcialabym dodać, ze naśmiewanie się/czy ironizowanie z czyjegosc nieszczescia wcale nie swiadczy o owej odwadze, a o glupocie. Zapewne podniesiesz to co napisalam wielkimi literami w stylu patetyczno-satyrycznym z domieszka glupoty i kolokwializmow (bo to przeciez jest twoja zaleta najwieksza), ale jak dla mnie mozesz sobie nawet to w czarną ramkę oprawić z własnymi dopiskami Twojego autorstwa i tak przyjdzie Ci w zyciu zapłacic za kazde slowo. Dzisiaj sie posmiejesz z tego co piszesz (ze ludzie sie nabieraja, ze generalnie to Ty jestes tym na kim oczy sa zwrocone pomimo ze jak piszesz spedzasz tutaj tylko 3godz dziennie - choc nie wiem czemu ci tak zalezy na popullarnosci - jako Prawnika nikt cie nie docenia?Oj szkoda..), bo jestes zdrowy, masz dobra posade i generalnie zycie fajnie sie toczy... znałam nie jednych złosliwych i chojrakow, ktorzy najpierw napsuli spoleczenstwu kupe nerwow, a potem płakali jak dzieci nie mogac chocby ruszyc sie z lozka przez chorobe. Dziwie sie ze ludzie ktorzy podlug swego zawodu (u ciebie to bardzo dyskusyjna sprawa zatem,ktora nalezy poddac w watpliwosc) powinni widziec to co oczywiste, sa takimi idiotami i licza tylko na poklask,wyroznienie sie z tlumu (szkoda ze nie inteligencja a idiotyzmem i sarkazmem nawet nie wyszukanym bo na to ich mozgi sie juz nie potrafia wysilic) i inne glupoty charakteryzujace \"Twoj gatunek\". Jak dla mnie mozesz pisac co ci sie podoba, bo to Ty na wlasnej skórze bedziesz płacił za każde słowo/ironie/zlosliwosc itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak, jako osoba biegla w temacie stwierdzam po dlugim czasie testow, anonimowych telefonow, przejechanych kilometrow i zuzytej ropy moge smialo powiedziec ze komiczne jest zwykla zakomplekiona osoba, ktora lubi podawac sie za kogos tzw. TRENDY bo uwaza ze jest wtedy kims i choc przez chwile moze czuc sie panem sytuacji. wiec okazuje sie ze jest to jeden z najwiekszych łgarzy wystepujacych na portalu kafeteria, ktory kpi z kazdego pomniejszajac tym samym swoje zycie osobiste. Jako dobry detektyw przemierzalem metry lini telefonicznych, laczy kablowych oraz swiatlowodowych by w koncu rozszyfrowac tejemnice dojsca do internetu komiczne ktory jest bez pracy i nie ma stalych docghodow, (oprocz dorobionych na tokarce na warsztatach monety ktora wyciaga 2 zlotowki z wozka przy dyskontach biedronka). No wiec odiwno komiczne posiada zwyky modem, polaczenia ma platne co 3 impulsy przez co nie widzimy go na innych portalach towarzyskich, poniewaz jego modem nie rozwinie takich predkosci. przykre jest to ze komiczne sie nasmiewa a jego samego prywatne zycie to gruzy oraz rany codziennego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto wypowiedź ostatniej sprawiedliwej :D Inkarnacja Temidy zstąpiła do nas pod postacią narzeczonej bliźniaka, i łaskawym... powiedzmy okiem (niewidzącym, ale jednak) wejrzała na ten temat ujmując się za biedną i skrzywdzoną autorką... Autorką, której piekło na ziemi zgotował herold piekieł, przyboczny Baala, chorąży samego Lucyfera, giermek Molocha czyli komiczne - renegat internetu.... W ludowych podaniach mówili o nim Ten Który Pisze Złem... starożytni Rzymianie słysząc o nim z przestrachem zawierali okiennice i nazywali go Dręczycielem Zdradzonych a w wierzeniach hebrajskich słynął jako Depczący Uczucia i pierwsza litera jego imienia była bardzo potężnym magicznym znakiem kabalistycznym... Gdy takie jak ja indywidua zaczynają pisać, chłód przejmujący owiewa anielskie ciała niewinnych forumowiczek i bierze je trwoga okrutna :D Droga oblubienica jednojajowego, osoba o ogromnej empatii :D zdążyła już życzyć mi wszystkiego najgorszego w życiu i to z powodu kilku kpiących zdań tu wpisanych :D Zaprawde powiadam, wielkie jest Twe miłosierdzie i wielka Twa dobroć, ale ja juz wole zdeklarowanych skurwysynów, bo lepsze to niż galopująca hipokryzja :D Tak wiec, skoro już ustalilismy, że najgorszym co w życiu spotkało autorke, jest komiczne, mozemy stwierdzic, że jesli kogos ruszają jakies bzdety pisane na internecie, to powinien zawinąć sie w przescieradło, iść na pole i na śmierć czekać, bo marny jego los i wiele ostrzejszych rzeczy w necie jeszce go czeka - zatem, lepiej skrócić te męki :D Na dodatek narzeczona bliźniaka jest kolejną zwolenniczką teorii, naiwnej i nie korespondującej nijak z rzeczywistością, a mianowicie mówiącej o tym, że zło które czynimy wraca do nas... Abstrachując już od wyjątkowo rozszerzającej wykładni wyrządzania zła, jaką przyjęła nałożnica jednego z braci :P to sam fakt iż wierzy w takie bzdury jak sprawiedliwość losu, nie pozwala przyjąć jej opinii jako poważnych :) Być może, jestes ofiarą częśtej u kobiet przypadłości, którą wspolczesna medycyna określa jako rigor pośladis a inaczej permanrntny ścisk dupy :P Objawy są bardzo jednoznaczne - kompletny brak poczucia humoru i wyjątkowe sztywniactwo.. Tobie zostawiam autodiagnoze :) A teraz do Mr Biga... Nie jestes zbyt oryginalny, próbując zdobyć tutaj popularnosc najazdami na mnie... Powiedziałbym nawet, że to dość miałka odmiana wazeliniarstwa... Ale każdy orze jak może... Co do tego Twojego śledztwa to :D:D:D:D akurat bawie sie tez i na innych forach... ale tam akurat znam sie z ludźmi takze w realu... wiec wykazałes sie kolejną nieudolnością... oszczędź nam kolejnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
co za pojeby tutaj siedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany - masz racje a najgorszy jest ten komiczne podobno pisze z zakładu psychiatrycznego, w trakcie zajęć grupowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
calkiem niezle mu to wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne (komicznie@o2.pl) rany - masz racje a najgorszy jest ten komiczne podobno pisze z zakładu psychiatrycznego, w trakcie zajęć grupowych a gdzie tam? ....wszystko wskazuje na kólko przykoscielne:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest ze świrami - w czasie remisji maja przebłyski geniuszu.. ale nie mozna dać im sie nabrać - komiczne to najniebezpieczniejszy osobnik na świecie... zło w czystym wydaniu... skrzywdził już taką ilość ludzi, że w tajnej bazie NASA w Nebrasce stoją specjalne komputery optyczne obliczające te liczbe... doszły juz do wartości przekraczającej 10 do 90 potęgi i nadal liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
ja pierdziele, z Toba komiczne naprawde niewesolo, a juz myslalam ze sobie zarty stroisz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne ja cie uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego znowu
psujecie temat???? Kogo interesuje Komiczne niech założy mu topik pochwalny/negujący czy jaki zechce i da poczytać ciekawsze tematy. WOLĘ POCZYTAĆ WYPOWIEDZI NA TEMAT ZAŁOŻONY PRZEZ AUTORKĘ ZAMIAST JAKIEJŚ KRETYŃSKIEJ PAPKI O NICZYM:/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słusznie słusznie słusznie
gdzie sie pojawi komiczne to zaraz wpada banda jego zwolenników albo przeciwników i zaczyna sie rozwalanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten palant komiczne
zapsuje kazdy temat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obalmy pewien mit o psuciu tematów :D:D Ten temat sie wyczerpał - nikt od dłuzeszgo czasu nie wypowiada sie tu zgodnie z jego trescią.... gdyby nie nasza wymiana zdań, byłby juz na 4 stronie :D nikt go nie psuje bo to wlasnie my go podtrzymujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne :D🖐️ dobrze napisane( ten dluzszy wywód:P) a ludzi ktorzy nie mają dystansu do tego, co dzieje sie w necie powinno sie dozywotnio odłączać od sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego znowu
Czy naprawdę nie zauważacie, że inni może chcą poczytać coś innego niż skrzywione wywody "na temat", który psuje każdy temat? Rozumiem, że niektórzy cierpią na przerost ego i muszą to pokazywać ale na każdym topiku?? Litości Dziewczyna założyła taki a nie inny temat, bo ma taki a nie inny problem - jeśli nie chcesz, nie potrafisz doradzić/podyskutować to możesz też sobie odpuścić czepiania się słówek i dopasowywania każdej wypowiedzi do swojej osoby bo tu nie o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
dlaczego znowu----zgadzam sie z Toba w zupelnosci ! a co do odciecia ludzi od sieci to ta cala zgraja, ktora zawsze wpada nieproszona powinna byc odcieta pani wkurzona zono. Wpieprzacie sie w tematy, psujecie je!jestescie uzaleznieni od kafe i zaczyna Wam ostro odwalac na tym punkcie o ile juz nie odwalilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nie zauwazylas/les ze autorka juz dawno wyniosla sie z tematu i nie obchodzi ja zapewne kto, co ma na ten temat do napisania?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
bo zadne z Was juz nie pisze na ten temat, prowadzicie dialog miedzy soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dlaczego znowu----zgadzam sie z Toba w zupelnosci ! a co do odciecia ludzi od sieci to ta cala zgraja, ktora zawsze wpada nieproszona powinna byc odcieta pani wkurzona zono. Wpieprzacie sie w tematy, psujecie je!jestescie uzaleznieni od kafe i zaczyna Wam ostro odwalac na tym punkcie o ile juz nie odwalilo ...ja czekam teraz na otwarcie odziału uzaleznien od kaffe w moim miejskim szpitalu zespolonym..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcufna
Komiczne, to może zaczniemy od początku? Na początku stworzyłeś świat..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×