Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tuzinkowa kobieta

Fantstyczni faceci

Polecane posty

Gość Tuzinkowa kobieta
gg a ten numer masz na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuzinkowa, moze poszukaj sobie singlowego towarzystwa. Ja zauwazylam cos takiego. Oczywiscie koleguje sie i z wolnymi i zajetymi, ale te wolne to chcialyby czesciej na dyske czy gdzies gdzie mozna poderwac. Mnie szczerze mowiac dyski nie kreca wogole a jak ide do pubu to by pogadac a nie strzelac co chwile oczy do facetow i gadac na tematy w stylu "myslisz, ze on mnie zauwazyl?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuzinkowa kobieta
Nie mam gg (chlera) pasjonuje mnie wiele innych rzeczy .tu wpadam po porady ,a te są za darmo..........i (szkoda całego zycia na siedzenie przed kompem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuzinkowa kobieta
zmiana środowiska to nie takie łatwe .nie jestem taka najmłodsza i poważnie myśle o życiu z inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już zależy kto co lubi. Ja np lubię snuć się godzinami po lesie bez celu. Przy kompie też sporo czasu spędzam i wcale nie uważam, że jest to marnowanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tu nie chodzi o samo powodzenie ale o rozbieznosci w preferencjach gdzie wyjsc. Autorka jako, ze singiel chcialaby wyjsc gdzies gdzie mozna kogos poznac a zajete kolezanki nie pojda przeciez na podryw tylko beda preferowac spokojniejsze miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuzinkowa kobieta
o marnowaniu nie napisałam ,ale dzielę czas jak mogę , bo to coś czego nie da się nijak odzyskać.Tyle ,że moja nieudolność do zawierania znajomości hamuje wszystko . Popędziłoby się z kimś w niejedno ciekawe miejsce ,ale większość znajomych za jednym tylko goni......a im bogatsi się stają ,tym bardziej chytrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze wybierz sie w jakas wycieczke dla singli albo zapisz na speed dating czy cos w tym stylu? Moze zaczniesz sama podrozowac i tez spotkasz kogos o podobnych pasjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuzinkowa kobieta
gazeta też to robię ......ale branie mają najlepsze tzw.słodkie idiotki .Poznałam faceta , po 5 minutach rozmowy o niczym i przetaksowaniu mnie wzdłuż i wszerz swierdził że;wymagająca jestem , a na 2 rance wspomniał ,ze wyjeżdża na dłużej ........ chyba coś zjem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×