Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie rozumiem tych problemow

Jaka jest roznica w seksie z osoba ktora sie kocha a

Polecane posty

Gość mądra życiowo
..dodam parę swoich słów....dla faceta sex z miłosci czy bez nie ma znaczenia..jesli jest w tym dobry a więc wie jak sprawić kobiecie przyjemność zawsze będzie postepował tak samo..zalezy też co chcecie sobie przekazać,,,,czy to ma być czułe czy nie..z drugiej strony co mi po facecie który mnie przytula..ale kompletnie nie ma pojęcia jak zadowolić bym była spełniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
mimo zaawansowanego wieku nieodmiennie dziwia mnie te proby ubierania w filozoficzna otoczke tej prostej i jakze powszechnej czynnosci jaka jest kopulowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt faktemmmmm
tez myslalam ze jak seks tylko z ukochanym, ze wielkosc nie ma znaczenia a jak sie kocha to zawsze jest dobrze, alez bylam naiwna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie przyznam
kocham mojego faceta ale w łóżku jest do bani :O ale chce z nim byc los zetknał mnie z z pewnym mezczyzna, on tez ma swoja kobiete i kocha ja ale ona jest jak kłoda otóż z tym kolega mam najlepszy sex w zyciu, zgranie ciał, zrozumienie bez słów itp. całujemy sie i przytulamy, zaden facet nie calował mnie tak jak on. w seksie trzeba sie dobrac i tyle :D pozostaniemy kochankami na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie do uprawiania sexu niezbędne jest jedno- chemia- uczucia przychodzą znacznie później i nie widze powodu odmawiania sobie czerpania czystej przyjemnosci z obcowania z pięknym ciałem i niebagatelnym umysłem kochanka, tylko dlatego, że go nie kocham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie przyznam
planuje slub i oczywiscie wieczor panienski spedze z kolega najpierw prysznic, potem winko i cala noc w łózku ;) dodam ze zaprosze go na slub :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek z takimi jak ty się nie zadaję- nie obraź się ale doceniam umiejetności partnera anie ich brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Prawiczek, kurwa SKOŃCZ!!!!!!!!!!!!!! bo mi się rzygać chcę jak czytam ten Twój popierdolony bełkot!!!!!!!!!!!!!!!!!! LECZ SIĘ CHŁOPIE i to na nogi, na głowę już za późno :-o Ile razy trzeba Ci tłuc, że kobieta z doświadczeniem MOŻE kocha i żyć z facetem bez doświadczenia i że ktoś, kto ocenia ludzi TYLKO na podstawie doświadczeń seksualnych jest PORĄBANYM KRETYNEM????? Rzygam Twoimi wypocinami głupku jeden!!!!! I o ile wiem, nie tylko ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak dziwnie
że facet, w którym jestem zakochana nie piciąga mnie fizycznie... Za to pociągają mnie inni, starsi ode mnie mężczyźni... Do seksuologa czy psychiatry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
Nie rozumiem dlaczego ludzie powiązali miłość z seksem. Jeśli się dobrze zastanwoicie - to są dwie zupełnie odrębne sprawy. Ciekawe gdzie tkwi geneza tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
"to bylbym skazany na same kobiety, co miala wielu partnerow, a dla mnie to by bylo najwieksza przeklenstwo" No ale Ty nie jestes skazany na żadne kobiety. Jesteś prawiczkiem i pewnie nim zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna - seks to chemia
Nie trzeba kogoś kochać, by przeżyć z nim najwspanialszy seks pod słońcem. Można też kogoś kochać szaleńczo i po każdym zbliżeniu płakać w poduszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
"Nie trzeba kogoś kochać, by przeżyć z nim najwspanialszy seks pod słońcem. Można też kogoś kochać szaleńczo i po każdym zbliżeniu płakać w poduszkę..." Dokładnie. "potem kobieta, ktora uznaje seks bez milosci ma wiecej partnerow na karku" i? Bo nie rozumiem? Co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek- jestem pewna, że znajdzie się w końcu chetny pan który z rozkosza zaspokoi cię analnie, daj sobie spokój z kobietami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz pelno jest dziewic, tylko w nieodpowiedniej kategorii wiekowej i urodowej szukasz:D tutaj pełno 30- stoletnich nieskażonych penisem pań...czyste sa to dziewice o kształtach rubensowskich, niech cię nie zniechęca czarny meszek pod nosem i niewydepilowane pachy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna - seks to chemia
seks jest ważną częścią życia. Nie wiem, czemu ludzie próbują temu zaprzeczać. Jeśli mam spędzić z kimś całe życie - a tak się przecież zawsze optymistycznie zakłada ;) - to w łóżku tez powinno grać. Prawiczek - młody jesteś, jeszcze znajdziesz swoja dziewice ;) Ale nie oceniaj kobiet po ilości partnerów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra...22...krak
Ale czekaj... nie wiem czy dobrze zrozumialam... Napisałeś że spotykasz się czasami z pieknymi kobietami które Cię nie pociągają (na marginesie - na serio uważasz że to normalne by piekna kobieta Cię nie pociągała? nie napiszę tego złośliwie ale zastanów się czy jakiś przystojny chłopak by Cię nie pociągał), albo z takimi które seks mają za sobą i myślisz sobie "o nie, nie będziemy pasować". Czyli Ty szukasz kogoś kto doceni Twoje prawictwo? No ja nie wiem... oczekujesz cudu? Ja jestem mniej wiecej w Twoim wieku i dla mnie prawiczek to byłaby katorga, a nie wielkie szczęście za które bym dziękowała. Mialam tylko raz prawiczka i nigdy więcej. Natomiast dziewica nie zwiąże się z kimś, kto stawia dziewictwo jako priorytet - to raz. Dwa - prawie każda dziewica woli doświadczonego. Nie ma nic gorszego niż dwoje zielonych w łóżku. Ty, nie tylko ze swoim prawictwem, ale tez z podejściem że szukasz tylko dziewicy - naprawdę oczekujesz że ktoś to doceni, pomyśli że spotkał skarb?! Wg mnie to niewykonalne, nie spotkasz takiej osoby. A wiesz dlaczego chcesz dziewicy? Bo strasznie się boisz porównań. Albo masz kompleksy albo boisz się że bedziesz je miał. I nie zaslaniaj się jakąś tam czystoscią czy szacunkiem do siebie. Pewnie nigdy nie miales okazji przespać się z kobietą, chociaż bedziesz gorąco zaprzeczał i pisał że lecą na Ciebie super laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczku i kropka
chętnie bym Twoje zdjęcie zobaczyła.. ot tak z ciekawości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiilllliaaaa
Sandra ma rację. Mam 20 lat, jestem dziewicą ale w życiu nie poszłabym do łóżka z chlopakiem tak ciętym na dziewice, bo piszesz tak jakbyś tylko tym żył, jakbyś miał obsesję. Dla mnie to chore. Poza tym nie wiem czy chcialabym żeby mój pierwszy raz był z prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra...22...krak
"przeszkadzaloby by mi po prosty, ze inny facet robila z moja kobieta rozne brzydkie i niegrzeczne rzeczy" Ale dlaczego? Jak to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppsssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak, czy jesteś dziewicą czy nie, kobieta tak samo jak facet ma swoje wymagania w seksie. I ja uważam, ze seks z prawiczkiem jest beznadziejny... ja niestety miałam taki przypadek... rzeczywiście nasze ciała nie były ze sobą zgrane bo całkiem co innego wymagałam... teraz miałam doczynienia z doświadczonym chłopakiem i było cudownie, wszystko to czego wcześniej z poprzednim chłopakiem nie dostałam... Oczywiście s a gusta i guściki, jedni wola swój pierwszy raz przeżyć z kim dla kogo to równiez będzie pierwszy raz, a drudzy wola doświadczonych :) Ja jestem za doświadczonymi facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdjjdksk
nie ma różnicy:P bo jak sie kocham z moim facetem to i tak fantazjuje o roznych boskich cialach :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×