Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezcielesna

Jesteście hermetyczni czy tylko mi się błędnie wydaje?

Polecane posty

Chcialam popisać troche na kafe, jest do juz moje drugie podejscie, pierwsze bylo jakies 6lat temu i zarówno teraz jak i wcześniej odczuwam iz do Was nie da sie juz dołaczyć, że jezeli nie jest sie od poczatku to juz kaplica Wciaz przewijają sie te same nicki, a jezeli rzeczony \"nick\" nie wypowie sie w danej dyskusji to chociaż nawiąze sie dyskusja o nim i jezeli nie wiesz o co chodzi to juz sie nie dowiesz bo tu wypada znac Pana na K, Pania na R, Pana na C, Pana na J itd Ile postow trzeba \"natłuc\" by zyskać prestiż? macie jakies wytyczne? bo chyba o to tu chodzi, a nie o \"jakość\" wypowiedzi Ciężko do Was dołaczyć nie wiem czemu ale mam takie wrażenie choć nawet cieżko zdefiniować kto jest tym \"Was\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
6lat temu i zarówno teraz jak i wcześniej odczuwam iz do Was nie da sie juz dołaczyć, że jezeli nie jest sie od poczatku to juz kaplica my wszyscy siedzimy tu juz od samego poczatku. pan k to wrecz byl i wtedy kiedy forum polegalo na wysylaniu sobie listow poczta, priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum powstalo w 2003
czyli 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum powstalo w 2003
a niki ciagle sie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
forum powstalo w 2003 czyli 5 lat temu powiedz to panu k i urzedowi pocztowemu obok jego domu, ktory juz 15 lat temu upgradeowal stanowisko obslugi klienta zpowodu jego malkontenctwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum powstalo w 2003
lubie robić kupę. też tak macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli kafeteria powstala w 2003 to znaczy ze musiałam byc przy jej początkach, czyli mowiąc prościej ze swojej szansy byciu tu nie skorzystałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęlam tu zaglądać chyba w marcu lub kwietniu tego roku. nie mam takich odczuć jak twoje i nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząć -dołączyć.do kogo chcesz dołączyć ? w jaki sposób chcesz dolączyć? masz coś do powiedzenie to pisz . czego ty oczekujesz ? i od kogo ? to prawda że przy okazji różnych tematów często spotyka się te same osoby i widać że niektórzy darzą się sympatią mniejszą lub większą ale ty chyba czegoś konkretnego oczekujesz po tym miejscu skoro samo wyrażanie myśli to dla ciebie za mało. może jak szukasz przyjaciół to napisz to wyraźnie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok Pan K jest tu kingiem, wszyscy to wiedzą i akceptuja ale czy nie mozemy juz przejść dalej, i nie mówić o tym? Czy nowi muszą bić pokłony przed ludzmi na .. (i tu cały alfabet) czy poprostu mozemy zacząć rozmawiać? Co z tą hermetycznością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez dzięki za zdanie :) czyli moze mi się wydaje, nie wiem czego oczekuje, napewno nie chleba i soli, czerownego dywanu i orkiestry... ale jakos szukam sobie miejsca w necie i zniechecam sie do "poprostu pisania" widzac ze "nie wiem o kim mowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie proste zasady: 1. Azaliż musisz w jakiś sposób się wyróżniać, mieć coś charakterystycznego - stopkę, styl pisania, tematykę zakładanych postów, itp. 2. Znajdź swoją ekipę na jakimś topiku cyklicznym i pisz z nimi, nawet jak Cię będą zlewać. Po jakimś czasem będziesz \"jedną z nas\" :D To działa! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno swojego chlopaka myslisz? moze w tym tkwi problem? hmm serio ale poczytam jeszcze opinie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło a ja nie wiem kto to jest
pan K :O ja jestem tu od roku z hakiem :P i nie uważam że to forum jest hermetyczne. zgadzam się z yeez...wszystko zalezy od tematu w jakim sie wypowiadasz. Jesli wkraczasz na temat ktory ma juz z 1000 stron i sa tam Ci sami ludzie caly czas to wiadomo że mozesz czuc sie odizolowana. Ale ogolnie TU jest ok. :) sama zaloz jakis temat i zobaczysz czy jestesmy hermetyczni czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze nr 3 - jak mogłam zapomnieć :P 3. Załóż sobie konto na powiedz.to Otrzymasz tam 95% bluzg i obelg, ale nieważne. Wszystkie VIPy tu mają takie konta. I wszyscy mają bluzgi w nich :P Warto umieścić link do tego w stopce, jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Komiczne, jak mniemam. Choć ja siedzę na ogólnym, to i tak wiem... jego sława i nas poraża i onieśmiela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem zupełnie do czego autorka zmierza... ja tu nie znam nikogo, pozostaje niezauwazony i jakos funkcjonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do powiedz.to - dlaczego "sama to sobie robisz" :P nie czaje takich atrakcji hehe to taki wirtualny pamietniczek z którym chodzisz po szkole i ludziki sie wpisuja, tak mi sie skojarzyło :) bo zem zerkla z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
czy nie mozemy juz przejść dalej, i nie mówić o tym? nie mozna. tak dziala ta magia :) zdradze ci pewnien sekret wirtualna rzeczywistosc jest mylacym pojeciem tu jest wszytsko tak jak poza swiatem wirtualnym ergo-masz jakis problem, ktory zauwazylas na kafe. to nie takie proste jak opisalas. znacznie bardziej zlozone i znacznie bardziej interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzam do tego by zobaczyc czy ktos "mam tak samo jak Ty" czy mysli podobnie jak ja czy mi sie ino ubzdurało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
nie wiem zupełnie do czego autorka zmierza... ja tu nie znam nikogo, pozostaje niezauwazony i jakos funkcjonuje... :D:D:D:D:D zazwyczaj nie smieje sie z textow nieznajomych, ale zrobilam wyjatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie jestem tu prawie codziennie czasami pisze dużo czasami mało przed nikim żadnych poklonów nie biję mam zdanie na jakiś konkretny temat to pisze czasami ktoś się nie zgadza z miom zdaniem - ma takie prawo- a ja mam prawo do swojego dolączam się do topików po 1000 stron czasami z problemami a czasmi bez problemów mam wrażenie że nadal na czymś konkretnym ci zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie maj yeez jakichś utajonych celow po prostu czytam forum od kilku dni, jakos przymierzam sie do częstszego pisania ale czytajac czasem odnoszę wrażenie, ktore moze byc mysle, ze ludzie ktorzy tu przebywaja wolą własne towrzystwo ale moze to tylko takie wrażenie bo im wiecej opini tym dyskusja ciekawsza wiec nie mialby nikt powodow do hemetycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - wkręcasz sobie jakieś filmy i jeszcze ludziom głowe nimi zawracasz... nuie potrafisz funkcjonowac jako samodzielny byt? potrzeba Ci akceptacji ogółu do uzyskania dobrego smaopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×