Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maciejówka

ciąża? czy tylko sobie wkręcam?

Polecane posty

Gość maciejówka

według kalendarza jestem w 25dc. mam objawy: kłucie podbrzusza, wzdęcia, zmęczenie - nie mogę rano podnieść się z łóżka (normalnie wstaję o godzinie 5:00 :P ), bóle miesiączkowe - skurcze (??) i jestem nerwowa - jak przed okresem - kłócę się ze wszystkimi.. według tego opisu to akurat. czuję się w ogóle ciążowo... jak myślicie - jest nadzieja? ;) powróżycie mi z fusów :)) "TYDZIEŃ 4 (2. tydzień po poczęciu) Zagnieżdżenie Uwaga ! Każda ciąża jest inna, dlatego podawane przez nas fakty pełnią jedynie funkcję orientacyjną. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się ze swoim lekarzem. W czwartym tygodniu ciąży (ok. 5 dni po poczęciu) następuje zagnieżdżenie W tym okresie niektóre kobiety - szczególnie wrażliwe na zmiany hormonalne - mają złe samopoczucie, mogą także obserwować niewielkie krwawienie. Ty Możesz czuć się zmęczona i rozdrażniona - choć nie jest to regułą. Niektóre kobiety mogą na tym etapie ciąży odczuwać pierwsze objawy, np:szczególnie silne objawy napięcia przedmiesiączkowego: powiększone piersi, wzrost wagi ciała, napięcie podbrzusza, częste oddawanie moczu, zmiany nastroju i zmęczenie. Miesiączka wydaje się tuż tuż... ale nie nadchodzi. Może jesteś w ciąży ? " http://www.babyboom.pl/ciaza/kalendarz_ciazy_hit/kalendarz_ciazy_i_trymestr.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×